Povezane vesti
Nemački ministar ekonomije: Obustava uvoza ruske nafte do kraja leta realna
Euronews 01.05.2022
Nemačka napreduje u nastojanju da smanji zavisnost od ruskog fosilnog goriva i očekuje da će u potpunosti prekinuti uvoz sirove nafte do kraja leta, rekao je danas ministar ekonomije Robert Habek. On je naveo da je najveća evropska ekonomija smanjila… »
Nemačka: Izvodljivo napuštanje ruske nafte do kraja leta
Nova 01.05.2022
Nemačka je danas saopštila da napreduje u osamostaljivanju od ruskih fosilnih goriva i da očekuje da će do kraja leta biti potpuno nezavisna od uvoza sirove nafte iz Rusije. Ministar ekonomije i klime Robert Habek rekao je da je Nemačka smanjila udeo… »
Nemačka bi mogla da napusti rusku naftu do kraja leta
Slobodna Evropa 01.05.2022
Nemačka je 1. maja saopštila da napreduje u osamostaljivanju od ruskih fosilnih goriva i da očekuje da će do kraja leta biti potpuno nezavisna od uvoza sirove nafte iz Rusije. Ministar ekonomije i klime Robert Habeck rekao je da je Nemačka smanjila udeo… »
Nemačka: Izvodljivo napuštanje ruske nafte do kraja leta
Radio sto plus 01.05.2022
Ministar ekonomije i klime Robert Habek rekao je da je Nemačka smanjila udeo uvoza ruskih energenata na 12 odsto za naftu, osam odsto za ugalj i 35 odsto za prirodni gas. Nemačka je bila pod snažnim pritiskom Ukrajine i drugih evropskih država da zbog… »
Vesti dana »

Tramp: Prvi susret dva predsednika bez mene; Zelenski: Do kraja rata preko pritiska na Putina
RTS pre 38 minutajoš 4 povezane

Netanjahu Dao jasne instrukcije: Odmah da se krene sa pregovorima o oslobađanju svih talaca u Gazi!
Kurir pre 6 satijoš 3 povezane