Povezane vesti

Mari o Bekeru: Kršio je zakon, nije mi ga žao

Mari o Bekeru: Kršio je zakon, nije mi ga žao

Sport klub 02.05.2022
Jedna od najzastupljenijih tema u svetu tenisa prethodnih dana je činjenica da će šestostruki grend slem šampion Boris Beker provesti dve i po godine u zatvoru zbog finansijskih malverzacija. O tome je govorio i nekadašnji prvi igrač sveta Endi… »
Endi Marej ne sažaljeva Bekera: Prekršio je zakon, više mi je žao ljudi koji su trpeli zbog njega!

Endi Marej ne sažaljeva Bekera: Prekršio je zakon, više mi je žao ljudi koji su trpeli zbog njega!

Hot sport 02.05.2022
Britanac nema dilemu o Nemcu! Najbolji britanski teniser u poslednjih 70 godina Endi Marej komentarisao je brojne teme u Madridu, a neke od njih su zabrana ruskim teniserima, kao i nedavno doneta zatvorska kazna za Borisa Bekera. Andy Murray: I have no… »
Endi Mari: Beker je kršio zakon, žao mi je drugih ljudi

Endi Mari: Beker je kršio zakon, žao mi je drugih ljudi

N1 Info 02.05.2022
Jedna od najzastupljenijih tema u svetu tenisa prethodnih dana je činjenica da će devetostruki grend slem šampion Boris Beker provesti dve i po godine u zatvoru zbog finansijskih malverzacija. O tome je govorio i nekadašnji prvi igrač sveta Endi… »
Mari „hladan“ prema Bekeru: Nisam osetio nikakvu emociju

Mari „hladan“ prema Bekeru: Nisam osetio nikakvu emociju

Nova 02.05.2022
Nekadašnji broj jedan misli da je odluka suda pravedna Britanski teniser Endi Mari nije izrazio žaljenje zbog odlaska Borisa Bekera u zatvor. Mari je rekao da nema nekih posebnih emocija prema Nemcu, te da ne zaslužuje poseban tretman samo zato što je… »

Vesti dana »