Povezane vesti

GOAT Roni: A pre 11 godina sam hteo da se povučem…

GOAT Roni: A pre 11 godina sam hteo da se povučem…

Sport klub 03.05.2022
Ako je neko dosad imao nedoumica oko toga ko je najveći igrač snukera svih vremena, one su u nedelju otklonjene – Roni O'Saliven postao je prvak sveta po sedmi put u dirljivoj večeri u legendarnom šefildskom „Krusiblu“. Tako se „Raketa“… »
O’Saliven: Nikada se nisam zamarao rekordima, bio sam spreman da prekinem

O’Saliven: Nikada se nisam zamarao rekordima, bio sam spreman da prekinem

Nova 03.05.2022
Sedmostruki svetski šampion u snukeru Britanac Roni O'Saliven rekao je da se nikada nije zamarao rekordima i da uživa u svojoj igri, nakon što je sedmi put osvojio titulu i izjednačio rekord Stivena Hendrija. O’Saliven je u ponedeljak izjednačio… »
O'Saliven: Nikada se nisam zamarao rekordima

O'Saliven: Nikada se nisam zamarao rekordima

Novi magazin 03.05.2022
Sedmostruki svetski šampion u snukeru Britanac Roni O'Saliven rekao je da se nikada nije zamarao rekordima i da uživa u svojoj igri, nakon što je sedmi put osvojio titulu i izjednačio rekord Stivena Hendrija. O'Saliven je sinoć izjednačio rekord… »
O’Saliven: A hteo sam da prestanem 2011. godine…

O’Saliven: A hteo sam da prestanem 2011. godine…

N1 Info 03.05.2022
Ako je neko do sada imao nedoumica oko toga ko je najveći igrač snukera svih vremena, one su u nedelju uveče otklonjene – Roni O'Saliven postao je prvak sveta po sedmi put u emotivnoj večeri u legendarnom šefildskom „Krusiblu“. Na taj način se… »
O’Salivan sedmi put postao prvak sveta, drži skoro sve rekorde

O’Salivan sedmi put postao prvak sveta, drži skoro sve rekorde

Nova 03.05.2022
Sedmi put je legendarni O'Salivan postao prvak sveta po sedmi put i 21 godinu nakon što je to učinio prvi put. Savladao je u velikom finalu Svetskog prvenstva Džuda Trampa sa 18:13. Bez ikakve dileme najpopularniji snuker igrač svih vremena istakao je… »
Roni O’Saliven osvojio sedmu titulu svetskog šampiona, izjednačio rekord Hendrija

Roni O’Saliven osvojio sedmu titulu svetskog šampiona, izjednačio rekord Hendrija

Danas 02.05.2022
Britanski snukeraš Roni O’Saliven osvojio je večeras sedmu titulu svetskog šampiona, pošto je u finalu Svetskog prvenstva u Šefildu pobedio Džada Trampa sa 18:13. O’Saliven je igrao osmi put u finalu Svetskog prvenstva, a sa sedam trofeja na… »

Vesti dana »