Povezane vesti

INTERVJU Ljubomir Simović: Vučić ne krije da ima visoko mišljenje o sebi

INTERVJU Ljubomir Simović: Vučić ne krije da ima visoko mišljenje o sebi

Nova 03.05.2022
U intervjuu za dnevni list “Nova” akademik Ljubomir Simović rekao je da će od Vučićevog ličnog interesa, a ne od interesa države, zavisiti kome će Srbija prikloniti u sukobu između Zapada i Rusije. On je dodao da je aktuelni predsednik pobedi… »
Simović: Od interesa Vučića zavisi da li će se Srbija prikloniti Zapadu ili Rusiji

Simović: Od interesa Vučića zavisi da li će se Srbija prikloniti Zapadu ili Rusiji

Novi magazin 03.05.2022
Akademik Ljubomir Simović izjavio je da će od ličnog interesa predsednika Aleksandra Vučića, a ne od interesa države, zavisiti kome će se Srbija prikloniti u sukobu Zapada i Rusije. "Šta će biti na kraju ne znam, ali očigledno da je sve u rukama… »
Simović: Od Vučićevog interesa zavisi kome se prikloniti – Zapadu ili Rusiji

Simović: Od Vučićevog interesa zavisi kome se prikloniti – Zapadu ili Rusiji

N1 Info 03.05.2022
Akademik Ljubomir Simović rekao je da će od ličnog interesa predsednika Aleksandra Vučića, a ne od interesa države, zavisiti kome će se Srbija prikloniti u sukobu Zapada i Rusije. „Šta će biti na kraju ne znam, ali očigledno da je sve u rukama… »
Simović: Samo od ličnog interesa Vučića zavisi da li će se Srbija prikloniti Zapadu ili Rusiji

Simović: Samo od ličnog interesa Vučića zavisi da li će se Srbija prikloniti Zapadu ili Rusiji

Radio sto plus 03.05.2022
„Šta će biti na kraju ne znam, ali očigledno da je sve u rukama čoveka koji se ne ustručava da svoj lični interes nametne kao državni. On drži otvorena sva vrata: zalaže se ulazak u Evropsku uniju (EU), ali u Vladi drži Vulina, koji čuva… »

Vesti dana »