Povezane vesti

Član "pink pantera" sam tražio da ide u zatvor pre nego što je osuđen: Nesvakidašnji slučaj u Novom Sadu

Član "pink pantera" sam tražio da ide u zatvor pre nego što je osuđen: Nesvakidašnji slučaj u Novom Sadu

Mondo 03.05.2022
D.M. je upućen na izdržavanje zatvorske kazne na osnovu sopstvene molbe. D.M. je upućen na izdržavanje zatvorske kazne na osnovu sopstvene molbe. Beograđanina D. M. sud u Novom Sadu je nepravnosnažno osudio na 14 meseci zatvora zbog falsifikovanja… »
Srpsko pravosuđe ovo ne pamti Beogradski Pink Panter od suda u Novom Sadu zahtevao da ide u zatvor i pre nego što je osuđen

Srpsko pravosuđe ovo ne pamti Beogradski Pink Panter od suda u Novom Sadu zahtevao da ide u zatvor i pre nego što je osuđen

Kurir 03.05.2022
NOVI SAD - Muškarca, koji se dovodi u vezu sa kriminalnom grupom "Pink Panter", novosadski sud je nepravnosnažno osudio na 14 meseci zatvora zbog falsifikovanja dokumenata. Beograđaninu je istovremeno je produžen pritvor u kojem se nalazi od… »
Četrnaest meseci zatvora zbog falsifikovanja dokumenata

Četrnaest meseci zatvora zbog falsifikovanja dokumenata

Dnevnik 03.05.2022
Beograđanin D. M. (47), koji je uhapšen zbog falsifikovanja dokumenata, nepravosnažnom presudom Osnovnog suda u Novom Sadu, oglašen je krivim zbog produženog krivičnog dela navođenje na overavanje neistinitog sadržaja i osuđen je na kaznu zatvora… »
Beograđanin iz bande Pink panter poslat u zatvor na sopstveni zahtev

Beograđanin iz bande Pink panter poslat u zatvor na sopstveni zahtev

Nova 03.05.2022
Muškarca (47) koji se dovodi u vezu sa kriminalnom grupom "Pink panter" novosadski sud je nepravnosnažno osudio na 14 meseci zatvora zbog falsifikovanja dokumenata. Međutim, on je upućen u zatvor, iako je presuda nepravosnažna, jer je sam tako… »

Vesti dana »