Povezane vesti

Kako je Obradović došao na raskrsnicu, ili kraj karijere ili "one last dance"!

Kako je Obradović došao na raskrsnicu, ili kraj karijere ili "one last dance"!

Sportske.net 03.05.2022
Vratio se i Ivan Obradović u ekipu Partizana u utakmici u Kruševcu. Imao je velikih problema, diskus hernija je bila u pitanju i nije ga bilo u drugom delu sezone, pa ni na pripremama. „Kao i svaki početak, prelep je osećaj biti „fudbalski živ“… »
Ponovo sam živ, a ceo svet mi se srušio: Ivan Obradović na terenu nakon šest meseci

Ponovo sam živ, a ceo svet mi se srušio: Ivan Obradović na terenu nakon šest meseci

Večernje novosti 03.05.2022
Levi bek Partizana, Ivan Obradović, vratio se na teren u utakmici 34. kola protiv Napretka. Ivan Obradović Foto M. Vukadinović Poslednji put je u šampionatu igrao protiv Metalca 28. oktobra i od tada traje njegova agonija. U prvoj izjavi posle pauze… »
Obradović razmišljao o kraju karijere: Svet se rušio, prolazile najcrnje misli

Obradović razmišljao o kraju karijere: Svet se rušio, prolazile najcrnje misli

Nova 03.05.2022
Fudbaler Partizana Ivan Obradović rekao je da se uželeo fudbala posle nekoliko meseci pauze, da oseća da je ponovo "fudbalski živ", ali i da je u jednom trenutku razmišljao da završi karijeru. Obradović je pauzirao zbog diskus hernije, a na teren… »
Obradović ponovo „fudbalski živ“: Razmišljao o kraju karijere, ali se odlučio za „poslednji ples“.

Obradović ponovo „fudbalski živ“: Razmišljao o kraju karijere, ali se odlučio za „poslednji ples“.

Sportski žurnal 03.05.2022
Ivan Obradović je pauzirao zbog diskus hernije, a na teren se vratio u nedelju, u utakmici 34. kola protiv Napretka u Kruševcu (3:0). Levi bek Partizana Ivan Obradović rekao je da se uželeo fudbala posle nekoliko meseci pauze, da oseća da je ponovo… »
Obradović: ‘Bolovi su bili sve jači, trudio sam se da niko ne primeti kroz šta prolazim! Sada sam fudbalski ponovo…

Obradović: ‘Bolovi su bili sve jači, trudio sam se da niko ne primeti kroz šta prolazim! Sada sam fudbalski ponovo…

Hot sport 03.05.2022
Povratak iskusnog defanzivca na teren! Posle nekoliko meseci pauze zbog problema sa diskushernijom, levi bek Partizana, Ivan Obradović, vratio se na teren u utakmici 34. kola Linglong Superlige Srbije između Napretka i Partizana. Prvi put posle pauze… »

Vesti dana »