Povezane vesti

Jelena Bačić Alimpić: Ležala sam nepomično, lekar mi je dolazio tri puta dnevno

Jelena Bačić Alimpić: Ležala sam nepomično, lekar mi je dolazio tri puta dnevno

Nova 03.05.2022
Književnica progovorila o problemima sa kojima se suočila. Književnica Jelena Bačić Alimpić otkrila je da je, tokom pisanja svojih knjiga, jednom prilikom navukla ozbiljne zdravstvene probleme. „Za godinu dana napisala sam tri knjige, trilogiju… »
Ležala sam nepomična, lekar mi je dolazio 3 puta dnevno u sobu! Jelena Bačić Alimpić trpela bolove, prošla pakao zbog…

Ležala sam nepomična, lekar mi je dolazio 3 puta dnevno u sobu! Jelena Bačić Alimpić trpela bolove, prošla pakao zbog…

Kurir 03.05.2022
Srpska spisateljica i voditeljka Jelena Bačić Alimpić otvorila je dušu i otkrila da se tokom pisanje jedne svoje knjige susrela sa zdravstvenim problemom. ‒ Za godinu dana napisala sam tri knjige, trilogiju „Kazna za greh“, koja je doživela… »
Nepomično sam ležala, lekar je dolazio 3 puta dnevno! Jelena Bačić Alimpić zbog jakih bolova prošla pakao! Sve otkrila

Nepomično sam ležala, lekar je dolazio 3 puta dnevno! Jelena Bačić Alimpić zbog jakih bolova prošla pakao! Sve otkrila

Mondo 03.05.2022
Srpska spisateljica i voditeljka Jelena Bačić Alimpić otkrila je kako se zbog povrede kičme susrela sa zdravstvenim problemima tokom pisanja jedne knjige. Srpska spisateljica i voditeljka Jelena Bačić Alimpić otkrila je kako se zbog povrede kičme… »

Vesti dana »