Povezane vesti

Kome si ostavila tvog lepog anđela, šta će on bez tebe sad: Preminula Ivana Filić iz Obrenovca (foto)

Kome si ostavila tvog lepog anđela, šta će on bez tebe sad: Preminula Ivana Filić iz Obrenovca (foto)

Kurir 03.05.2022
Ivana Filić (41) iz Obrenovca, koja je bolovala od karcinoma dojke, preminula je juče. Ivana je bila potpuno zdrava mlada žena do pre godinu i po dana, kada joj je dijagnostikovana teška bolest. - Ode nam draga moja sestrice, ode. Otišla si, ostavila… »
"Nisam se nadala da će ovako da bude, izgubili smo anđela": Potresna poruka medicinskih sestara nakon smrti njihove…

"Nisam se nadala da će ovako da bude, izgubili smo anđela": Potresna poruka medicinskih sestara nakon smrti njihove…

Blic 03.05.2022
Ivana Filić (41) koja se borila sa karcinomom dojke, preminula je juče, a povodom tužne vesti obratile su se i njene koleginice, medicinske sestre, potresnom porukom na društvenim mrežama. "Zbogom, zbogom draga moja Ivana. Nisam se nadala da će… »
Ivanine koleginice uputile tužnu poruku nakon vesti o njenoj smrti: "Izgubili smo anđela među živima"

Ivanine koleginice uputile tužnu poruku nakon vesti o njenoj smrti: "Izgubili smo anđela među živima"

Telegraf 03.05.2022
Ivana Filić preminula je nakon teške borbe sa kancerom dojke. Ivana Filić (41) koja se borila sa karcinomom dojke, preminula je juče, a povodom tužne vesti obratile su se i njene koleginice, medicinske sestre, tužnom porukom na društvenim mrežama… »
Preminula Ivana Filić (41) iz Obrenovca, majka za čije se izlečenje molila čitava Srbija: "Kome si ostavila ovog tvog lepog…

Preminula Ivana Filić (41) iz Obrenovca, majka za čije se izlečenje molila čitava Srbija: "Kome si ostavila ovog tvog lepog…

Blic 03.05.2022
Nakon duge borbe sa rakom, Ivama Filić (41) iz Obrenovca, za koju se skupljao njovac preko organizacije "Budi human", preminula je juče. Tužne vesti objavila je na Fejsbuku njena sestra Dragica. - Ode nam, draga moja sestrice, ode Ivana Filić. Otišla… »
Preminula Ivana Filić koja se lečila od karcinoma dojke

Preminula Ivana Filić koja se lečila od karcinoma dojke

Nova 03.05.2022
Ivana Filić iz Obrenovca preminula je juče, a lečila se od karicioma dojke. Vest o tragičnoj smrti sestre podelila je na fesjbuku Dragana Filić uz potresnu poruku: "Otišla si, ostavila bol i tugu". „Ode nam draga moja sestrice, ode. Otišla si… »
Preminula Ivana, mučila se da skupi 170.000 dinara. Njena poslednja poruka boli: Feniks je danas opet pao

Preminula Ivana, mučila se da skupi 170.000 dinara. Njena poslednja poruka boli: Feniks je danas opet pao

Telegraf 03.05.2022
- Otišla si, ostavila bol i tugu za nama - napisala je Ivanina sestra. Ivana Filić (41) iz Obrenovca, koja je bolovala od karcinoma dojke, preminula je juče. Ivana je bila potpuno zdrava mlada žena do pre godinu i po dana, kada joj je dijagnostikovana… »

Vesti dana »