Povezane vesti

"Tri puta je uzimao traktor bez moje dozvole, četvrti je bio koban": Danas sahrana tinejdžera koji je poginuo nakon što je…

"Tri puta je uzimao traktor bez moje dozvole, četvrti je bio koban": Danas sahrana tinejdžera koji je poginuo nakon što je…

Blic 03.05.2022
"Hiljadu puta sam rekao: "Ne Danilo, ne diraj traktor!" Tri puta ga je već uzimao bez moje dozvole, četvrti put je bio koban. Ostadoh bez mog milog unuka, vrednog i dobrog dečaka. A, samo je hteo da ugodi svojim prijateljima i pomogne im oko… »
Danas sahrana stradalog Danila: Spremao se za uranak, ubio ga traktor VIDEO

Danas sahrana stradalog Danila: Spremao se za uranak, ubio ga traktor VIDEO

Nova 03.05.2022
Sedamnaestogodišnji Danilo Petrović iz Zaplanjske Toponice kod Gadžinog Hana, koji je poginuo 30. aprila, biće sahranjen danas. Kako je objavila porodica, sahrana će biti obavljena u 14.30 sati na seoskom groblju. Tinejdžer je stradao kada se… »
Danila (17) iz Zaplanjske Toponice danas ispraćaju na večni počinak: Reči njegovog dede kidaju dušu i srce

Danila (17) iz Zaplanjske Toponice danas ispraćaju na večni počinak: Reči njegovog dede kidaju dušu i srce

Telegraf 03.05.2022
Hiljadu puta sam rekao : - Ne Danilo, ne diraj traktor!Tri puta ga je već uzimao bez moje dozvole, četvrti put je bio koban. Ostadoh bez mog milog unuka, vrednog i dobrog dečaka, kaže deda nastrdalog. Sedamnaestogodišnji Danilo Petrović iz… »

Vesti dana »