Povezane vesti

Ko može bolje da zna od vajde: „Nisam siguran da će Novak uzeti RG, trava je njegova podloga“!

Ko može bolje da zna od vajde: „Nisam siguran da će Novak uzeti RG, trava je njegova podloga“!

Hot sport 03.05.2022
Dugogodišnji Novakov trener o narednom periodu! Marjan Vajda i Novak Đoković su uz manji prekid sarađivali gotovo čitavu karijeru najboljeg tenisera svih vremena, pa je i logično da Slovak možda čak i od svih ljudi na svetu poznaje… »
Vajda trenira molčana - Govorio o razlozima rastanka sa Đokovićem

Vajda trenira molčana - Govorio o razlozima rastanka sa Đokovićem

Sportski žurnal 03.05.2022
Nema smisla trenirati ga samo na slemovima. Marjan Vajda, nekadašnji trener Novaka Đokovića, počeo je da radi sa Aleksom Molčanom, tim povodom održana je konferencija na kojoj je Slovak govorio o rastanku sa Srbinom posle decenije i po. - Bila je to… »
Vajda potcenio Novaka: Ne veruje u uspeh Đokovića na šljaci, otkrio i zašto je prekinuta saradnja

Vajda potcenio Novaka: Ne veruje u uspeh Đokovića na šljaci, otkrio i zašto je prekinuta saradnja

Večernje novosti 03.05.2022
MARJAN Vajda, dugogodišnji trener Novaka Đokovića, započeo je saradnju sa slovačkim zemljakom Aleksom Molčanom, a prilikom zvaničnog predstavljanja otkrio je zanimljive detalje o odnosu sa Noletom. FOTO: N. Paraušić Rastanak jednog od najboljih… »
Vajda otkrio: Novak odabrao Ivaniševića, želeo je samo jednog trenera

Vajda otkrio: Novak odabrao Ivaniševića, želeo je samo jednog trenera

Nova 03.05.2022
Vajda otkrio ono što se do sada nije znalo Slovački trener Marjan Vajda, dugogodišnji trener Novaka Đokovića, započeo je saradnju sa zemljakom Aleksom Molčanom, sa kojim će biti na Mastersu u Rimu naredne nedelje. Kraj saradnje Novaka i Vajde… »
To nikad nisam pitao Đokovića! Vajda otvorio dušu o rastanku: Novak je odabrao Ivaniševića, pretpostavljam zašto!

To nikad nisam pitao Đokovića! Vajda otvorio dušu o rastanku: Novak je odabrao Ivaniševića, pretpostavljam zašto!

Mondo 03.05.2022
"Rekao sam Goranu, a ne Novaku, pa pretpostavljam da je znao moju odluku" "Rekao sam Goranu, a ne Novaku, pa pretpostavljam da je znao moju odluku" Dugogodišnji trener Novaka Đokovića, slovački stručnjak Marijan Vajda, preuzeo je svog zemljaka Aleksa… »
Marijan Vajda: Nisam siguran da će Novak osvojiti Rolan Garos

Marijan Vajda: Nisam siguran da će Novak osvojiti Rolan Garos

Danas 03.05.2022
Sve turnire do Rolan Garosa, Novak Đoković smatra pripremnim za Rolan Garos. Marijan Vajda, doskošarašnji trener srpskog asa, nije ubeđen da najbolji teniser današnjice može osvojiti grend slem u Parizu. U intervjuu za slovači Šport, Vajda je… »
Vajda: Imao sam i top 10 ponude, Novak je odabrao Gorana

Vajda: Imao sam i top 10 ponude, Novak je odabrao Gorana

Sport klub 03.05.2022
Slovak Marjan Vajda, dugogodišnji trener Novaka Đokovića, biće glavni trener svom zemljaku Aleksu Molčanu i biće sa njime već u Rimu sledeće nedelje. Karol Bek će ostati deo tima i putovaće na najveće turnire, ali Vajda če biti glavni trener… »
Vajda smatra da Novak neće osvojiti RG, a šta kaže za Vimbldon?

Vajda smatra da Novak neće osvojiti RG, a šta kaže za Vimbldon?

Sportske.net 03.05.2022
Marjan Vajda više nije trener Novaka Đokovića, srpski teniser je rekao da se slovački stručnjak donekle umorio od svega, pa je sada rešio da radi sa Aleksom Molčanom, slovačkim teniserom. U razgovoru za slovačke medije je Vajda govorio i o Novaku… »
„Odbio sam Top 10 ponude“: Vajda o novom asu, pričao o razgovoru s Ivaniševićem

„Odbio sam Top 10 ponude“: Vajda o novom asu, pričao o razgovoru s Ivaniševićem

Nova 03.05.2022
Vajda je krenuo drugim putem, koji neodoljivo podseća na onaj koji je počeo pre 16 godina. Marjan Vajda, dugogodišnji trener Đokovića, objavio je da je postao glavni trener sunarodniku Aleksu Molčanu i da će sa njim biti u Rimu sledeće nedelje… »

Vesti dana »