Povezane vesti

Potresni snimak s Novog Beograda: Hitna vodi čoveka koji se polio benzinom

Potresni snimak s Novog Beograda: Hitna vodi čoveka koji se polio benzinom

Telegraf 03.05.2022
Ekipa Hitne pomoći uvela je čoveka je uvela u vozilo. Čovek, koji se danas polio benzinom i zapalio na Novom Beogradu brzom intervencijom Hitne pomoći je spasen i prevezen u Urgentni centar. Ekipa Hitne pomoći uvela je čoveka je uvela u vozilo, a na… »
Majka čoveka koji se polio benzinom izbezumljena dočekala policiju, odvela je Hitna: Fotografije sa lica mesta

Majka čoveka koji se polio benzinom izbezumljena dočekala policiju, odvela je Hitna: Fotografije sa lica mesta

Telegraf 03.05.2022
Brzom intervencijom Hitne pomoći je spasen i prevezen u Urgentni centar. "Da li su došli moji? Je l stigao moj brat", nepovezano je pričala unezverena majka čoveka koji se danas polio benzinom i zapalio na Novom Beogradu. Brzom intervencijom Hitne… »
"Hteli smo da ih iselimo, ali nisu imali: Gde..." Detalji tužne drame na Novom Beogradu: Makedonac očajan što ostaje bez…

"Hteli smo da ih iselimo, ali nisu imali: Gde..." Detalji tužne drame na Novom Beogradu: Makedonac očajan što ostaje bez…

Blic 03.05.2022
Žan N, državljanin Severne Makedonije pokušao je danas da izvrši samoubistvo tako što se polio benzinom i zapalio jer su radnici došli da ruše baraku u kojoj je živeo sa majkom. Nakon što su radnici PP aparatom ugasili vatru, nesrećni mladić je… »
"Rekli su da neće da nas diraju, a onda su došli i počeli da ruše": Muškarac se zapalio jer je naloženo rušenje barake u…

"Rekli su da neće da nas diraju, a onda su došli i počeli da ruše": Muškarac se zapalio jer je naloženo rušenje barake u…

Blic 03.05.2022
Z. N, državljanin Severne Makedonije pokušao je danas da izvrši samoubistvo tako što se polio benzinom i zapalio jer su radnici došli da ruše baraku u kojoj je živeo sa majkom. Baraka u kojoj Z. N. živi sa majkom nalazi se tik uz gradilište na… »
Jeziva drama na Novom Beogradu: Muškarac koji se zapalio zadobio stravične povrede, sam ušao u prodavnicu i molio za pomoć…

Jeziva drama na Novom Beogradu: Muškarac koji se zapalio zadobio stravične povrede, sam ušao u prodavnicu i molio za pomoć…

Blic 03.05.2022
Na Novom Beogradu gde se čovek polio benzinom i zapalio i dalje traje drama. Naime, kako kaže naš reporter sa lica mesta, na zemlji leži starija žena, majka nesrećenog čoveka, koja se kamenom udara po nozi i jauče. Na licu mesta se nalaze i dva… »

Vesti dana »