Povezane vesti

Kraj karijere za čuvenog tenisera: Dvostruki Gren slem finalista završio sa „belim sportom“!

Kraj karijere za čuvenog tenisera: Dvostruki Gren slem finalista završio sa „belim sportom“!

Hot sport 03.05.2022
Južnoafrikanac objavio kraj! Dvostruki Gren slem finalista i najuspešniji južnoafrički teniser ikada, Kevin Anderson, objavio je kraj teniske karijere danas. Visoki teniser je najveće uspehe osvario na US Openu 2017. godine, i naredne godine na… »
Gubio od Novaka u finalu Vimbldona, sada se povukao uz emotivnu poruku

Gubio od Novaka u finalu Vimbldona, sada se povukao uz emotivnu poruku

Nova 03.05.2022
Bio je teniski gorostas i neugodan rival Nekadašnji peti teniser sveta Kevin Anderson povukao se iz profesionalnog tenisa u 36. godini. Anderson se dugo mučio sa povredama, a poslednji meč odigrao je u martu, kada je izgubio od Argentinca Serundola sa… »
Kraj karijere južnoafričkog ''bombardera''

Kraj karijere južnoafričkog ''bombardera''

Sportske.net 03.05.2022
Južnoafrički teniser Kevin Anderson objavio je danas da je odlučio da završi svoju 15-godišnju profesionalnu karijeru. "Ne sećam se trenutka u svom životu kada nisam igrao tenis. Počeo sam ovo putovanje pre 30 godina, kada mi je otac stavio reket… »
Povukao se Kevin Anderson

Povukao se Kevin Anderson

Sport klub 03.05.2022
Nekadašnji peti teniser sveta Kevin Anderson povukao se iz tenisa u 36. godini. „Ne sećam se doba u svom životu kada nisam igrao tenis. Počeo sam ovo putovanje pre trideset godina, kada mi je otac stavio reket u ruke i rekao mi da mogu da budem… »
Kraj karijere čuvenog tenisera: Igrao protiv Đokovića u finalu grend slema, a sada je rekao "zbogom!"

Kraj karijere čuvenog tenisera: Igrao protiv Đokovića u finalu grend slema, a sada je rekao "zbogom!"

Večernje novosti 03.05.2022
TENIS će biti siromašniji za jednog sjajnog servisera. FOTO: AP/Tanjug Nekadašnji peti igrač sveta Kevin Anderson povukao se iz "belog sporta" u 36. godini. „Ne sećam se doba u svom životu kada nisam igrao tenis. Počeo sam ovo putovanje pre… »

Vesti dana »