Povezane vesti

"Izgubio sam svaku veru u Putina, nuklearni sukob je realnost" Lider EU o prelivanju ukrajinskog rata na Zapadni Balkan!

"Izgubio sam svaku veru u Putina, nuklearni sukob je realnost" Lider EU o prelivanju ukrajinskog rata na Zapadni Balkan!

Mondo 03.05.2022
Predsednik Slovenije, Borut Pahor, rekao je da više nema poverenja u odluke koje donosi predsednik Rusije, Vladimir Putin, dodavši da je uveren u realnu opasnost od upotrebe nuklearnog oružja u ratu u Ukrajini. Predsednik Slovenije, Borut Pahor, rekao… »
Pahor: Izgubio sam veru u Putinov razum, ne isključujem nuklearni sukob

Pahor: Izgubio sam veru u Putinov razum, ne isključujem nuklearni sukob

Nova 03.05.2022
Slovenački predsednik Borut Pahor je izjavio da se zalaže za nastavak isporuke oružja Ukrajini i ukazao na nepredvidljivost ruskog predsednika Vladimira Putina, uz napomenu da bi situacija mogla da eskalira do nuklearnog sukoba. „Izgubio sam svaku… »
Pahor: Putin nepredvidljiv, ne isključujem nuklearni sukob

Pahor: Putin nepredvidljiv, ne isključujem nuklearni sukob

Euronews 03.05.2022
Slovenački predsednik Borut Pahor je izjavio da se zalaže za nastavak isporuke oružja Ukrajini i ukazao na nepredvidljivost ruskog predsednika Vladimira Putina, uz napomenu da bi situacija mogla da eskalira do nuklearnog sukoba. On je u intervjuu za… »
"Putin je nepredvidljiv, ne isključujem nuklearni sukob": Pahor upozorio da ne bi trebalo potcenjivati rusku vojsku, evo šta…

"Putin je nepredvidljiv, ne isključujem nuklearni sukob": Pahor upozorio da ne bi trebalo potcenjivati rusku vojsku, evo šta…

Blic 03.05.2022
Slovenački predsednik Borut Pahor je izjavio da se zalaže za nastavak isporuke oružja Ukrajini i ukazao na nepredvidljivost ruskog predsednika Vladimira Putina, uz napomenu da bi situacija mogla da eskalira do nuklearnog sukoba. On je u intervjuu za… »

Vesti dana »