Povezane vesti

Prvo pojavljivanje Darka Lazića nakon skandala sa kokainom! Pevač progovorio o hapšenju i proslavi, a tada ovo nije ni…

Prvo pojavljivanje Darka Lazića nakon skandala sa kokainom! Pevač progovorio o hapšenju i proslavi, a tada ovo nije ni…

Kurir 03.05.2022
Pevač Darko Lazić u centru je skandala jer je priveden zbog vožnje u alkoholisanom stanju, a javnost je šokirana ovakvim njegovim ponašanjem nakon saobraćajke koju je jedva preživeo. Lazić je 23. oktobra 2018. godine, doživeo tešku saobraćajnu… »
Dušica Grabović: Darko Lazić me pozvao neposredno pred hapšenje

Dušica Grabović: Darko Lazić me pozvao neposredno pred hapšenje

Nova 03.05.2022
Pevačica je bila sa Lazićem malo pre nego što je priveden. Pevačica Dušica Grabović nedavno se našla u centru skandala jer su je povezivali sa elitnom prostitucijom i podvođenjem, što je ona oštro demantovala. Ona se skoro našla i na jednoj… »
Darko Lazić me pozvao pred hapšenje! Dušica Grabović otkrila detalje kobne noći: Evo kako se pevač ponašao tokom slavlja

Darko Lazić me pozvao pred hapšenje! Dušica Grabović otkrila detalje kobne noći: Evo kako se pevač ponašao tokom slavlja

Kurir 03.05.2022
Pevačica Dušica Grabović bila je u društvu Darka Lazića na rođndanskoj žurki boksera Marka kobne večeri kada je pevač priveden zbog prekoračenja brzine. Na pitanje voditelja "Pulsa Srbije" na Kurir televiziji Miloša Anđelkovića kako se pevač… »
Pozvao me je pred hapšenje! Pevačica se provodila s Darkom: Ispričala šta joj je rekao u 4 ujutru - "Nije me poslušao"

Pozvao me je pred hapšenje! Pevačica se provodila s Darkom: Ispričala šta joj je rekao u 4 ujutru - "Nije me poslušao"

Mondo 03.05.2022
Darko Lazić i Dušica Grabović su bili zajedno na rođendanskom slavlju, a čuli su se pre nego što je pevač priveden. Darko Lazić i Dušica Grabović su bili zajedno na rođendanskom slavlju, a čuli su se pre nego što je pevač priveden… »
Pevačica progovorila o porocima na estradi, pa spomenula Lazića! Evo šta je rekla nakon skandala i šta je poručila pevaču…

Pevačica progovorila o porocima na estradi, pa spomenula Lazića! Evo šta je rekla nakon skandala i šta je poručila pevaču…

Kurir 03.05.2022
Pevačica Jovana Tipšin došla je na promociju albuma prvenca pevačice Zorane Simeunović, a tom prilikom je progovorila o porocima na estradi, a onda spomenula kolegu Darka Lazića. Poznato je da je Darko Lazić nedavno priveden zbog kršenja… »

Vesti dana »