Povezane vesti

Ispovest Bojane Ristivojević: Partner i ja smo se rastali kada sam zatrudnela

Ispovest Bojane Ristivojević: Partner i ja smo se rastali kada sam zatrudnela

Nova 04.05.2022
Voditeljka Bojana Ristivojević nedavno je na svet je donela ćerku Mitru, a sad je otkrila do sada nepoznate detalje iz privatnog života. Bojana je u velikoj ispovesti za Story otkrila da se od nekadašnjeg partnera i oca svog deteta rastala kada je sa… »
Bojana Ristivojević otkrila bolnu istinu: S partnerom sam se rastala u prvim mesecima trudnoće

Bojana Ristivojević otkrila bolnu istinu: S partnerom sam se rastala u prvim mesecima trudnoće

Svet & Skandal 04.05.2022
Bojana Ristivojević, jedna od omiljenih voditeljki, nedavno se ostvarila u ulozi majke, kada je na svet donela ćerkicu Mitru. Iako presrećna zbog majčinstva Bojana je bila bitku o kojoj je tek sad odlučila da progovori. Објава коју дели… »
Godinu dana krila da su se razišli dok je bila trudna: Šok priznanje Bojane Ristivojević - Dugo su mislili sve je u redu

Godinu dana krila da su se razišli dok je bila trudna: Šok priznanje Bojane Ristivojević - Dugo su mislili sve je u redu

Mondo 04.05.2022
Prvo priznanje Bojane Ristivojević nakon razlaza s partnerom s kojim je dobila ćerku, a s kojim se razišla nedugo nakon što je zatrudnela. Prvo priznanje Bojane Ristivojević nakon razlaza s partnerom s kojim je dobila ćerku, a s kojim se razišla… »
"Partner i ja smo se rastali dok sam bila na početku trudnoće": Veliko priznanje voditeljke Bojane Ristivojević - godinu…

"Partner i ja smo se rastali dok sam bila na početku trudnoće": Veliko priznanje voditeljke Bojane Ristivojević - godinu…

Blic 03.05.2022
Voditeljka Bojana Ristivojević u septembru mesecu na svet je donela ćerku Mitru, a sad je otkrila privatne detalje o kojima je ćutala punih godinu dana. - O partneru sam izbegavala da pričam jer smo se rastali gotovo u prvim mesecima moje trudnoće… »

Vesti dana »