Povezane vesti

Barbara prvi put nakon raskida sa Darkom Lazićem: Još uvek ga volim VIDEO

Barbara prvi put nakon raskida sa Darkom Lazićem: Još uvek ga volim VIDEO

Nova 04.05.2022
Pevačica Barbara Bobak priprema novi spot, a tim povodom je progovorila i o vezi i raskidu sa Darkom Lazićem. Nakon što je Lazić priveden zbog niza prekršaja u saobraćaju, Barbara je otkrila da su oni na svoju vezu stavili tačku, a sada je… »
Zamalo da nas ubije! Gastoz otkrio kako je upoznao Darka Lazića, a ono što se tada dogodilo u Parizu moglo je da ih košta…

Zamalo da nas ubije! Gastoz otkrio kako je upoznao Darka Lazića, a ono što se tada dogodilo u Parizu moglo je da ih košta…

Kurir 04.05.2022
Reper Nenad Marinković Gastoz ispričao je kako je protekao njegov prvi susret sa Darkom Lazićem u Parizu, dok je još snimao na Jutjubu. - Prvi put kad sam slušao Darka Lazića u Parizu, ja sam tad snimao klipove za Jutjub, ispoštovao me i našli smo… »
"I dalje je volim": Darko Lazić progovorio o Barbari i raskidu: "Veliki sam emotivac, nije lako"

"I dalje je volim": Darko Lazić progovorio o Barbari i raskidu: "Veliki sam emotivac, nije lako"

Blic 04.05.2022
Folker Darko Lazić nedavno je priveden zbog prebrze vožnje i zbog toga što je ustanovljeno da je vozio u alkoholisanom stanju, a onda je u medije procurela informacija da je došlo do raskida između njega i njegove devojke Barbare Bobak. Sada je Darko… »

Vesti dana »