Povezane vesti

Barbara otkrila pravi razlog raskida sa lazićem: Nisu mi smetali njegovi poroci, nešto drugo je u pitanju nisam tužna zbog…

Barbara otkrila pravi razlog raskida sa lazićem: Nisu mi smetali njegovi poroci, nešto drugo je u pitanju nisam tužna zbog…

Kurir 05.05.2022
Barbara Bobak jedno je od lica koje ovih dana najčešće viđamo na naslovnim stranama novina. Ona je pevačica, ali i sada već bivša devojka Darka Lazića. Ekipa Kurir televizije bila je na snimanju spota za njenu novu pesmu što je bila idealna… »
Darko i ja smo pili zajedno! Barbara otkrila da li je bilo fizičkog nasilja: "Sad može bilo koja da bude s njim" (video)

Darko i ja smo pili zajedno! Barbara otkrila da li je bilo fizičkog nasilja: "Sad može bilo koja da bude s njim" (video)

Mondo 05.05.2022
Darko Lazić i Barbara Bobak su nedavno raskinuli, a pevač je nakon privođenja zbog bahate vožnje u alkoholisanom stanju izjavio da je "lečio tugu alkoholom". Darko Lazić i Barbara Bobak su nedavno raskinuli, a pevač je nakon privođenja zbog bahate… »
Velika ispovest barbare Bobak o Darku Laziću: Priznaje da su se opijali zajedno, a evo da li je bilo fizičkog nasilja i da li…

Velika ispovest barbare Bobak o Darku Laziću: Priznaje da su se opijali zajedno, a evo da li je bilo fizičkog nasilja i da li…

Blic 04.05.2022
Pevačica Barbara Bobak odlučila je da otvori dušu o bivšem partneru Darku Laziću, koji je nedavno hapšen zbog bahate vožnje pod dejstvom kokaina. - Uzbuđena sam, imam novu pesmu, mislim da sam napravila dobar projekat. Sad sam skroz u poslu. Nema… »

Vesti dana »