Povezane vesti

Bajatović o novom gasnom ugovoru sa Rusijom, Mihajlović o pronalaženju više snabdevača

Bajatović o novom gasnom ugovoru sa Rusijom, Mihajlović o pronalaženju više snabdevača

Radio 021 05.05.2022
Direktor Srbijagasa Dušan Bajatović očekuje da će javnost posle 15. maja moći da sazna više detalja u vezi sa novim ugovorom o snabdevanju gasom koji će biti zaključen sa ruskim Gaspromom. "Imamo dovoljno finansijskih resursa i dovoljno… »
Bajatović: Zaključićemo novi gasni ugovor s Rusijom

Bajatović: Zaključićemo novi gasni ugovor s Rusijom

Moj Novi Sad 05.05.2022
Direktor "Srbijagasa" Dušan Bajatović izjavio je za Tanjug da "imamo dovoljno finansijskih resursa i dovoljno alternativa, i mislim da će ugovor sa Rusima biti dovoljno dobar i u smislu cene, da Srbija ne mora da brine". On je istakao da snabdevanje… »
Bajatović: Gasa imamo dovoljno, novi ugovor sa Gaspromom biće dobar

Bajatović: Gasa imamo dovoljno, novi ugovor sa Gaspromom biće dobar

N1 Info 05.05.2022
Direktor Srbijagasa Dušan Bajatović za Tanjug kaže da snabdevanje gasom Srbije teče nesmetano. „Gasprom isporučuje svoje ugovorene količine. Sada imamo više nego dovoljne količine, punimo skladište gasa Banatski dvor punim kapacitetom. Nema… »
Bajatović: Zaključićemo novi gasni ugovor sa Rusijom, siguran sam da će biti povoljan

Bajatović: Zaključićemo novi gasni ugovor sa Rusijom, siguran sam da će biti povoljan

Euronews 05.05.2022
Imamo dovoljno finansijskih resursa i dovoljno alternativa, i mislim da će ugovor sa Rusima biti dovoljno dobar i u smislu cene, da Srbija ne mora da brine, rekao je direktor Srbijagasa Dušan Bajatović za Tanjug. On je istakao da snabdevanje gasom… »

Vesti dana »