Povezane vesti

Činimo sve kako bismo zaustavili rat Lukašenko: Ukrajina provocira Rusiju

Činimo sve kako bismo zaustavili rat Lukašenko: Ukrajina provocira Rusiju

Kurir 05.05.2022
Predsednik Belorusije Aleksandar Lukašenko rekao je danas za AP da njegova zemlja "čini sve kako bi zaustavila rat" i da Ukrajina provocira Rusiju. -Mi kategorički ne prihvatamo nikakav rat. Radimo sve da ne dođe do rata. Iskreno, pregovori između… »
Lukašenko: Činio sam sve kako bi zaustavio rat u Ukrajini

Lukašenko: Činio sam sve kako bi zaustavio rat u Ukrajini

Vesti online 05.05.2022
Beloruski predsednik Aleksandar Lukašenko izjavio je danas da je “činio sve kako bi zaustavio rat u Ukrajini”. Lukašenko je u intervjuu za agenciju AP rekao da nije mislio da će ruska vojna operacija u Ukrajini “otići u ovom smeru”. – Nisam… »
Lukašenko: Činio sam sve kako bih zaustavio rat u Ukrajini, nisam mislio da će otići u ovom smeru

Lukašenko: Činio sam sve kako bih zaustavio rat u Ukrajini, nisam mislio da će otići u ovom smeru

Euronews 05.05.2022
Beloruski predsednik Aleksandar Lukašenko izjavio je danas da je "činio sve kako bi zaustavio rat u Ukrajini". Lukašenko je u intervjuu za agenciju AP rekao da nije mislio da će ruska vojna operacija u Ukrajini "otići u ovom smeru". "Nisam dovoljno… »
Lukašenko o ratu u Ukrajini, NATO-u, govorio o nuklearnom sukobu i miru: "Ako Putin to ne želi, vojska će reagovati!"

Lukašenko o ratu u Ukrajini, NATO-u, govorio o nuklearnom sukobu i miru: "Ako Putin to ne želi, vojska će reagovati!"

Mondo 05.05.2022
Predsednik Belorusije, Aleksandar Lukašenko tvrdi da će se rat u Ukrajini ubrzo završiti. Predsednik Belorusije, Aleksandar Lukašenko tvrdi da će se rat u Ukrajini ubrzo završiti. Predsednik Belorusije, dao je u četvrtak intervju za "Asošijeted… »
Lukašenko: Činio sam sve kako bih zaustavio rat u Ukrajini

Lukašenko: Činio sam sve kako bih zaustavio rat u Ukrajini

Telegraf 05.05.2022
Predsednik Belorusije je rekao da nije mislio da će ruska vojna operacija u Ukrajini "otići u ovom smeru" Beloruski predsednik Aleksandar Lukašenko izjavio je danas da je "činio sve kako bi zaustavio rat u Ukrajini". Lukašenko je u intervjuu za… »

Vesti dana »