Povezane vesti

Jovana Jeremić o aferi sa Milijem: Žao mi je što je on izvukao deblji kraj

Jovana Jeremić o aferi sa Milijem: Žao mi je što je on izvukao deblji kraj

Vesti online 05.05.2022
Društvenim mrežama počeli su da se šire navodi da kompozitor Aleksandar Milić Mili vara suprugu i to sa voditeljkom Jovanom Jeremić. Tim povodom oglasila se voditeljka Jovana Jeremić na svom Instagram nalogu i objasnila ko je Mili iz njenog… »
Nova afera na estradi: Mili vara suprugu sa Jovanom Jeremić?

Nova afera na estradi: Mili vara suprugu sa Jovanom Jeremić?

Svet & Skandal 05.05.2022
Mili vara suprugu Kompozitor Aleksandar Milić Mili i voditeljka Jovana Jeremić našli su se u centru skandala, te domaći mediji bruje da je novi direktor „Granda“ varao suprugu sa zvezdom jutarnjeg programa televizije Pink. Naime, sve je počelo… »
Priča se da vara ženu, oglasio se iz Turske! Mili progovorio o "tajnoj prepisci", odmah za njim i Jovana - žao mi je...

Priča se da vara ženu, oglasio se iz Turske! Mili progovorio o "tajnoj prepisci", odmah za njim i Jovana - žao mi je...

Mondo 05.05.2022
Posle haosa zbog "tajne prepiske" koja je dospela u javnost, oglasili su se i Aleksandar Milić Mili i Jovana Jeremić. Posle haosa zbog "tajne prepiske" koja je dospela u javnost, oglasili su se i Aleksandar Milić Mili i Jovana Jeremić. Fotografija… »
"Moj Mili je mlad": Oglasila se Jovana Jeremić nakon što je isplivala prepiska iz telefona: "Napravićemo čoveku problem"

"Moj Mili je mlad": Oglasila se Jovana Jeremić nakon što je isplivala prepiska iz telefona: "Napravićemo čoveku problem"

Blic 05.05.2022
Nakon što su se u javnosti pojavile poruke, iz telefona Jovane Jeremić, koje je navodno slao Aleksandar Milić Mili, voditeljka se odmah oglasila i izjavila da mora da zaštiti kompozitora. Kako sada navodi Jovana, bez obzira što je slika ćelavog… »
Jovana Jeremić nakon haosa zbog prepiske s Milijem: Oglasila se i priznala o kome se radi - "Napravićemo čoveku problem"

Jovana Jeremić nakon haosa zbog prepiske s Milijem: Oglasila se i priznala o kome se radi - "Napravićemo čoveku problem"

Mondo 05.05.2022
Na slici se jasno vidi da piše Mili, a Jovana Jeremić tvrdi da je "njen Mili mlađi". Na slici se jasno vidi da piše Mili, a Jovana Jeremić tvrdi da je "njen Mili mlađi". Nakon fotografije objavljene na društvenim mrežama na kojoj se vidi… »

Vesti dana »

Džulijan Asanž je slobodan čovek, nagodio se sa Amerikom

Džulijan Asanž je slobodan čovek, nagodio se sa Amerikom

BBC News pre 6 minutajoš 40 povezanih
Nema lakih rivala

Nema lakih rivala

Politika pre 1 satjoš 37 povezanih