Povezane vesti

Vučić: Politička pozicija Srbije nikad teža, dodatno komplikovana izjavama Putina

Vučić: Politička pozicija Srbije nikad teža, dodatno komplikovana izjavama Putina

Beta video 05.05.2022
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić ocenio je danas da je politička pozicija Srbije ``nikad teža`` kao i da je ``dodatno komplikovana`` izjavama ruskog predsednika Vladimira Putina. Beta/MOD… »
Vučić: Politička pozicija Srbije nikad teža, dodatno komplikovana izjavama Putina

Vučić: Politička pozicija Srbije nikad teža, dodatno komplikovana izjavama Putina

IndeksOnline 05.05.2022
BEOGRAD – Predsednik Srbije Aleksandar Vučić ocenio je danas da je politička pozicija Srbije “nikad teža” kao i da je “dodatno komplikovana” izjavama ruskog predsednika Vladimira Putina. Vučić je posle sastanka sa nemačkom ministarkom… »
Vučić: Srbija ostaje na evropskom putu, vojno neutralna

Vučić: Srbija ostaje na evropskom putu, vojno neutralna

RTK 05.05.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas, komentarišući mogućnost eventualnog zaokreta politike Beograda usled spoljnih pritisaka, da je Srbija na evropskom putu, vojno neutralna i da će biti neutralna. “Mi smo trećeg dana napada na… »
Vučić: Pregovori sa Rusima o gasu posle 10. maja

Vučić: Pregovori sa Rusima o gasu posle 10. maja

Radio sto plus 05.05.2022
„O kakvoj diverzifikaciji da govorimo? Mi ćemo tek za dve godine imati mogućnost da nešto dodje do Srbije od nekud, ali pitanje je šta da dodje. Mi tek radimo bugarski interkonektor, a Bugari tek treba da raspišu tender narednih dana, pa onda još… »

Vesti dana »