Povezane vesti

Pešić: Jokić želi da igra za Srbiju, Kalinić najvažniji

Pešić: Jokić želi da igra za Srbiju, Kalinić najvažniji

Sport klub 05.05.2022
Selektor košarkaške reprezentacije Srbije Svetislav Pešić izjavio je za N1 da Nikola Jokić želi da igra za nacionalni tim ovog leta, ali da mu je Nikola Kalinić najvažniji igrač za tim. „On želi da igra, ja se nadam da će da igra. Ja sam… »
Kari Pešić šokirao sve: ‘Jokić? Na njega ne računamo! Meni je Kalinić najvažniji igrač u reprezentaciji!’

Kari Pešić šokirao sve: ‘Jokić? Na njega ne računamo! Meni je Kalinić najvažniji igrač u reprezentaciji!’

Hot sport 05.05.2022
Lepe vesti! Selektor košarkaške reprezentacije Srbije, legendarni Svetislav Kari Pešić gostujući na televiziji N1 otkrio je nešto što mnoge zanima, a vezano je za Nikolu Jokića: ‘On želi da igra, ja se nadam da će da igra. Ja sam njega ovako… »
Pešić: Jokić želi da igra za reprezentaciju, Kalinić mi je najvažniji igrač

Pešić: Jokić želi da igra za reprezentaciju, Kalinić mi je najvažniji igrač

N1 Info 05.05.2022
Selektor košarkaške reprezentacije Srbije Svetislav Pešić izjavio je za N1 da Nikola Jokić želi da igra za nacionalni tim ovog leta, ali da mu je Nikola Kalinić najvažniji igrač za tim. „On želi da igra, ja se nadam da će da igra. Ja sam… »
Pešić: Pitao sam Jokića, hoće da igra za Srbiju

Pešić: Pitao sam Jokića, hoće da igra za Srbiju

Nova 05.05.2022
"Kari" odgovorio na pitanje koje zanima mnoge u Srbiji posle ispadanja Denvera u plej-ofu. Selektor košarkaške reprezentacije Srbije Svetislav Pešić kaže da je Nikola Jokić spreman da igra za nacionalni tim. Pešić je gostovao u emisiji 360 stepeni… »
Pešić: Svi me pitaju za Jokića, a meni je Kalinić najvažniji igrač

Pešić: Svi me pitaju za Jokića, a meni je Kalinić najvažniji igrač

Beta 05.05.2022
Selektor košarkaške reprezentacije Srbije Svetislav Pešić izjavio je večeras da Nikola Jokić želi da igra za nacionalni tim ovog leta, ali da mu je Nikola Kalinić najvažniji igrač za tim. "On želi da igra, ja se nadam da će da igra. Ja sam… »
Ko mi je najvažniji igrač reprezentacije? Nije Jokić! Karija Pešića pitali za Nikolu, a on govorio o drugom košarkašu!

Ko mi je najvažniji igrač reprezentacije? Nije Jokić! Karija Pešića pitali za Nikolu, a on govorio o drugom košarkašu!

Mondo 05.05.2022
"Dosad me niko nije pitao da li on igra. Šta mislite, kako je njemu?!" "Dosad me niko nije pitao da li on igra. Šta mislite, kako je njemu?!" Selektor košarkaške reprezentacije Srbije Svetislav Pešić rekao je da Nikola Jokić ima želju da nastupa… »
„Svi pitaju za Jokića, kažu da sam budala, a meni je Kalinić najvažniji igrač“

„Svi pitaju za Jokića, kažu da sam budala, a meni je Kalinić najvažniji igrač“

Nova 05.05.2022
Ohrabrujući nagoveštaji pred dolazeće leto. Selektor košarkaške reprezentacije Srbije Svetislav Pešić otkrio je kakve su šanse da Nikola Jokić zaigra za nacionalni tim, ali i koje momke vidi kao bitnije u rotaciji. „Gde god dođem, prvo me… »

Vesti dana »