Povezane vesti

Novi rat u SNS: Glišić u klinču sa Šormazom

Novi rat u SNS: Glišić u klinču sa Šormazom

Pravda 06.05.2022
Predsednik Izvršnog odbora Srpske napredne stranke (SNS) Darko Glišić nazvao je danas člana Glavnog odbora te stranke Dragana Šormaza "egzibicinistom" jer se sam javno kandiduje za ministra, navodeći da oni koji to čine sigurno neće biti u novoj… »
Darko Glišić: Šormaz – egzibicionista, oduševljenje što se kandiduje za ministra

Darko Glišić: Šormaz – egzibicionista, oduševljenje što se kandiduje za ministra

N1 Info 06.05.2022
Predsednik Izvršnog odbora Srpske napredne stranke (SNS) Darko Glišić nazvao je člana Glavnog odbora te stranke Dragana Šormaza "egzibicinistom" jer se sam javno kandiduje za ministra, navodeći da oni koji to čine sigurno neće biti u novoj vladi… »
Novi rat u SNS: Glišić u klinču sa Šormazom

Novi rat u SNS: Glišić u klinču sa Šormazom

Nova 06.05.2022
Predsednik Izvršnog odbora Srpske napredne stranke (SNS) Darko Glišić nazvao je danas člana Glavnog odbora te stranke Dragana Šormaza "egzibicinistom" jer se sam javno kandiduje za ministra, navodeći da oni koji to čine sigurno neće biti u novoj… »
Darko Glišić: Šormaz je egzibicionista, baš smo oduševljeni što se sam javno kandiduje za ministra

Darko Glišić: Šormaz je egzibicionista, baš smo oduševljeni što se sam javno kandiduje za ministra

Danas 06.05.2022
Predsednik Izvršnog odbora Srpske napredne stranke (SNS) Darko Glišić nazvao je danas člana Glavnog odbora te stranke Dragana Šormaza „egzibicinistom“ jer se sam javno kandiduje za ministra, navodeći da oni koji to čine sigurno neće biti u… »

Vesti dana »