Povezane vesti

Šarić: Za mene zakon u Srbiji ne važi

Šarić: Za mene zakon u Srbiji ne važi

Vesti online 06.05.2022
Darko Šarić optužen za organizovanje kriminalne grupe za krijumčarenje 5,7 tona kokaina iz Latinske Amerike u Zapadnu Evropu obratio se veću Apelacionog suda. Šarić je u izlaganju završnih reči istakao da ga tužilac nikada nije pitao za… »
Darko Šarić se javio za reč: Nikad me niko za 8 godina nije pitao ni za kilogram kokaina, provocirao sam i tužioca, ali…

Darko Šarić se javio za reč: Nikad me niko za 8 godina nije pitao ni za kilogram kokaina, provocirao sam i tužioca, ali…

Kurir 06.05.2022
Darko Šarić, koji je optužen da je bio organizator kriminalne grupe koja je iz Južne Amerike u Evropu prošvercovala 5,7 tona kokaina, danas je pred Apelacionim sudom u Beogradu izjavio da ga tokom duže od osam godina, koliko je prošlo od kako se… »
Darko Šarić izneo završnu reč na suđenju za šverc 5,7 tona kokaina: Pljevljak sada uhapšen i zbog ubistva tvrdi da ga za…

Darko Šarić izneo završnu reč na suđenju za šverc 5,7 tona kokaina: Pljevljak sada uhapšen i zbog ubistva tvrdi da ga za…

Blic 06.05.2022
Na suđenju Darku Šariću i ostalim okrivljenima za šverc 5,7 tona kokaina, završnu reč su izneli okrivljeni, a među njima i Šarić. - U potpunosti se slažem sa predlozima svojih branilaca, ali bih dodao nešto. Drago mi je da ste saslušali… »
Darko Šarić izneo završnu reč na suđenju za šverc kokaina: Žao mi je što nisam suočen sa svedocima saradnicima

Darko Šarić izneo završnu reč na suđenju za šverc kokaina: Žao mi je što nisam suočen sa svedocima saradnicima

Euronews 06.05.2022
Darko Šarić optužen za organizovanje kriminalne grupe za krijumčarenje 5,7 tona kokaina iz Latinske Amerike u Zapadnu Evropu obratio se danas veću Apelacionog suda u Beogradu i rekao da za njega zakon u Srbiji ne važi. Šarić je u izlaganju… »
Završne reči na suđenju šarićevoj grupi: Odbrana tvrdi da svedoci-saradnici nisu otkrili da je Darko Šarić organizator…

Završne reči na suđenju šarićevoj grupi: Odbrana tvrdi da svedoci-saradnici nisu otkrili da je Darko Šarić organizator…

Blic 06.05.2022
Danas je pred Apelacionim sudom iznošenjem završnih reči odbrane nastavljano suđenje Darku Šariću i kriminalnoj grupi koju je, kako se sumnja, organizovao, zbog šverca 5,7 tona kokaina iz Južne Amerike. Prvi je pred Sudom govorio je advokat… »
Šarićev advokat: Sud napisao da je sigurno kriv zbog načina na koji izgovara reči odbrana traži oslobađajuću presudu

Šarićev advokat: Sud napisao da je sigurno kriv zbog načina na koji izgovara reči odbrana traži oslobađajuću presudu

Kurir 06.05.2022
Branilac Darka Šarića, kom se pred Apelacionim sudom u Beogradu sudi zbog sumnje da je organizator kriminalne grupe koja je iz Južne Amerike u Evropu prošvercovala 5, 7 tona kokaina, advokat Radoslav Baćović izjavio je danas u završnoj reči pred… »

Vesti dana »