Povezane vesti

Kirjos odustao od Rolan Garosa, pričao o alkoholu, drogi i suicidnim mislima

Kirjos odustao od Rolan Garosa, pričao o alkoholu, drogi i suicidnim mislima

Nova 06.05.2022
Kontroverzni australijski teniser Nik Kirjos je u intervjuu za australijski "Kanal 9" govorio o mentalnim problemima. Australijanac se neće pojaviti u Parizu na drugom grend slemu sezone (22. maj – 5. jun). Na Australijan openu je ispao u drugom kolu… »
Hteo sam da se ubijem! Potresna ispovest nika kirjosa: Mnogo sam pio i drogirao sam se, bio sam potpuno van kontrole!

Hteo sam da se ubijem! Potresna ispovest nika kirjosa: Mnogo sam pio i drogirao sam se, bio sam potpuno van kontrole!

Mondo 06.05.2022
Australijski teniser Nik Kirjos šokirao je opet tenisku javnost. Australijski teniser Nik Kirjos šokirao je opet tenisku javnost. Nik Kirjos uvek šokira svojim izjavama, ali i ponašanjem na terenu. Sada je sve šokirao u opširnom intervjuu za… »
Kirjos otvoreno o problemima: Alkohol, droga, suicidne misli

Kirjos otvoreno o problemima: Alkohol, droga, suicidne misli

Sport klub 06.05.2022
U opširnom intervjuu za australijski Kanal 9, Nik Kirjos je otvoreno govorio o borbi sa mentalnim problemima. „Balans je nešto što prilično teško pronalazim. Tako je od kada sam bio dete. Mečevi su za mene uvek emotivni rolerkoster“, rekao je… »
Kirjos otvoreno o problemima: Alkohol, droga, suicidne misli

Kirjos otvoreno o problemima: Alkohol, droga, suicidne misli

N1 Info 06.05.2022
U opširnom intervjuu za australijski Kanal 9, Nik Kirjos je otvoreno govorio o borbi sa mentalnim problemima. „Balans je nešto što prilično teško pronalazim. Tako je od kada sam bio dete. Mečevi su za mene uvek emotivni rolerkoster“, rekao je… »
Kirjos neće igrati na Rolan Garosu

Kirjos neće igrati na Rolan Garosu

Sport klub 06.05.2022
Australijski teniser Nik Kirjos neće nastupiti na ovogodišnjem Rolan Garosu. Trenutno 75. reket sveta neće igrati na drugom Gren slem turniru sezone. Na Australijan openu je ove godine u singlu ispao već u drugom kolu dok je u dublu došao do titule… »

Vesti dana »