Povezane vesti

Generalštab VS obeležio krsnu slavu Đurđevdan u kasarni "Banjica 2"

Generalštab VS obeležio krsnu slavu Đurđevdan u kasarni "Banjica 2"

Dnevnik 06.05.2022
BEOGRAD: Krsna slava Generalštaba Vojske Srbije Sveti velikomučenik Georgije - Đurđevdan svečano je obeležena danas u kasarni „Banjica 2" u Beogradu. Domaćin slave, načelnik Generalštaba Vojske Srbije general Milan Mojsilović, poželeo je… »
Patrijarh Porfirije u generalštabu: U zabludi je svako ko misli da može sam

Patrijarh Porfirije u generalštabu: U zabludi je svako ko misli da može sam

Pravda 06.05.2022
Krsna slava Generalštaba Vojske Srbije, Đurđevdan, svečano je proslavljena u kapeli u kasarni "Banjica 2" u Beogradu, gde je patrijarh Porfirije služio svetu arhijerejsku liturgiju, saopštila je Srpska pravoslavna crkva. Patrijarh je u obraćanju… »
Porfirije: Nema velikih dela bez podrške drugih

Porfirije: Nema velikih dela bez podrške drugih

Vesti online 06.05.2022
Generalštab Vojske Srbije proslavio je danas slavu Ðurđevdan, a u kapeli u kasarni „Banjica 2“ liturgiju je služio patrijarh Porfirije, saopštila je Srpska pravoslavna crkva. Patrijarh je u obraćanju poručio da su svi u crkvi jedan organizam i… »
Generalštab Vojske Srbije proslavio Đurđevdan, liturgiju služio patrijarh Porfirije

Generalštab Vojske Srbije proslavio Đurđevdan, liturgiju služio patrijarh Porfirije

Euronews 06.05.2022
Generalštab Vojske Srbije proslavio je danas slavu Ðurđevdan, a u kapeli u kasarni "Banjica 2" liturgiju je služio patrijarh Porfirije, saopštila je Srpska pravoslavna crkva. Patrijarh je u obraćanju poručio da su svi u crkvi jedan organizam i da… »
Patrijarh: U zabludi je svako ko misli da može sam da učini velika dela

Patrijarh: U zabludi je svako ko misli da može sam da učini velika dela

N1 Info 06.05.2022
Krsna slava Generalštaba Vojske Srbije, Đurđevdan, svečano je proslavljena u kapeli u kasarni "Banjica 2" u Beogradu, gde je patrijarh Porfirije služio svetu arhijerejsku liturgiju, saopštila je Srpska pravoslavna crkva. Patrijarh je u obraćanju… »
Patrijarh: Niko ne može sam bez podrške ostalih

Patrijarh: Niko ne može sam bez podrške ostalih

RTS 06.05.2022
Krsna slava Generalštaba Vojske Srbije, Đurđevdan, svečano je proslavljena u kapeli u kasarni "Banjica 2" u Beogradu, gde je patrijarh Porfirije služio svetu arhijerejsku liturgiju, saopštila je Srpska pravoslavna crkva. Patrijarh je u obraćanju… »

Vesti dana »