Повезане вести
Зеленски каже и даље отворен за преговоре са Русијом
Нови магазин 06.05.2022
Украински председник Володимир Зеленски рекао је да је и даље отворен за преговоре са Русијом али је поновио став да претходно Москва мора да повуче снаге на положаје пре инвазије. Зеленски је рекао данас на састанку у… »
Зеленски каже да је и даље отворен за преговоре с Москвом
Слободна Европа 06.05.2022
Украински предсједник Володимир Зеленски рекао је да је и даље отворен за преговоре са Русијом, али је поновио став да претходно Москва мора повучи снаге на положаје прије инвазије. Зеленски је на састанку у лондонском институту… »
Зеленски каже и даље отворен за преговоре са Русијом
Радио сто плус 06.05.2022
Зеленски је рекао данас на састанку у лондонском институту Четам хаус (Цхатхам Хоусе) да је предуслов за преговоре „повратак на ситуацију на дан 23. фебруара“, дан пре почетка руске инвазије. „У тој ситуацији ћемо бити у… »
Вести дана »

Снимци напада на полицију код вука: Један демонстрант приведен због гурања контејнера, а онда настао хаос
Телеграф пре 1 сатјош 8 повезаних

Батинаши и хиљаду евра кеша: Како је СНС победио на поновљеном гласању у Косјерићу иако је 8. јуна на том бирачком месту изгубио?
Данас пре 5 сатијош 1 повезана

„Станите на страну народа“: Студенти и ђаци позвали полицију да не буду „оружје трулог система“
Недељник пре 1 сатјош 1 повезана