Povezane vesti

Živeću u kolibi! Naša pevačica planira da napusti Srbiju - našla mesto svog života: "Ne treba mi mnogo, samo gajbica"

Živeću u kolibi! Naša pevačica planira da napusti Srbiju - našla mesto svog života: "Ne treba mi mnogo, samo gajbica"

Mondo 07.05.2022
Pevačica Anđela Vujović, poznatija kao Angellina nedavno je posetila jednu egzotičnu destinaciju koja joj se svidela, te je otkrila da u nekom trenutku planira da napusti Srbiju i preseli se tamo. Pevačica Anđela Vujović, poznatija kao Angellina… »
Naša pevačica napušta Srbiju: Pronašla zemlju iz snova, živeće u kolibi (foto)

Naša pevačica napušta Srbiju: Pronašla zemlju iz snova, živeće u kolibi (foto)

Večernje novosti 06.05.2022
PEVAČICA Anđela Vujović, poznatija kao Angelina je nedavno bila na odmoru na Zanzibaru i sada je otkrila da planira da se u dogledno vreme preseli baš na ovo egzotično ostrvo, gde će napraviti i mini studio. Foto: Novosti - Sigurno ću se u jednom… »
Naša pevačica napušta Srbiju: Živeće u kolibi, a evo kako se odlučila na taj korak: "Ne treba mi mnogo, samo gajbica na…

Naša pevačica napušta Srbiju: Živeće u kolibi, a evo kako se odlučila na taj korak: "Ne treba mi mnogo, samo gajbica na…

Blic 06.05.2022
Popularna pevačica je nedavno sama otputovala na egzotično ostrvo, a sada nam je otkrila da je odlučila da u jednom trenutku promeni lokaciju i zauvek ode u toplije krajeve. Mlada pevačica Anđela Vujović, poznatija kao Angelina, na muzičkoj sceni… »

Vesti dana »