Povezane vesti

Vlahović plakao kao kiša, Alegri ka nahvalio kao nikada do sad

Vlahović plakao kao kiša, Alegri ka nahvalio kao nikada do sad

Nova 07.05.2022
Alegri stao iza svog pulena. Juventus je doživeo šokantan poraz od ekipe Đenoe sa 2:1 golom duboko u nadoknadi, a posle meča su svet obišle suze Dušana Vlahovića na klupi za rezervne igrače. Vlahović nije postigao gol na prethodan četiri meča… »
Alegri: Vlahović nije svestan da je odigrao dobro

Alegri: Vlahović nije svestan da je odigrao dobro

Sport klub 07.05.2022
Trener Juventusa Masimo Alegri posle šokantnog poraza (1:2) svog tima od Đenove, nije kritikovao napadača Dušana Vlahovića, iako je u prošlosti to znao da radi čak i na utakmicama kada je dobro igrao i postizao golove. Italijanski stručnjak je… »
Napadaju me da ja uništavam vlahovića! Dušan u suzama, a trener Juventusa šokirao izjavom: Moraš da shvatiš jednu stvar!

Napadaju me da ja uništavam vlahovića! Dušan u suzama, a trener Juventusa šokirao izjavom: Moraš da shvatiš jednu stvar!

Mondo 07.05.2022
Dušan Vlahović nije zadovoljan svojim igrama za Juventus, a Maks Alegri ga brani i poručuje mu da ne vidi širu sliku. Dušan Vlahović nije zadovoljan svojim igrama za Juventus, a Maks Alegri ga brani i poručuje mu da ne vidi širu sliku. Srpski… »
VLAHOVIĆ u suzama, Alegri ga hvali: Srpski golgeter teško podneo što je zamenjen protiv Đenove (foto)

VLAHOVIĆ u suzama, Alegri ga hvali: Srpski golgeter teško podneo što je zamenjen protiv Đenove (foto)

Večernje novosti 07.05.2022
DUŠAN VLAHOVIĆ nije navikao da ima golgeterski post od četiri utakmice, a upravo toliko traje trenutna serija u kojoj se nalazi. Srpski napadač nije golom pomogao Juventusu da ispegne poraz od Đenove, a njegova reakcija nakon što je zamenjen u 74… »

Vesti dana »