Povezane vesti

Srpska starleta gola jurila bivšeg po Borči! Rijaliti učesnik osuo paljbu - "Glumi ribu, a vozi se autobusom!"

Srpska starleta gola jurila bivšeg po Borči! Rijaliti učesnik osuo paljbu - "Glumi ribu, a vozi se autobusom!"

Mondo 07.05.2022
Bane Đokić se umešao u rat Maje Marinković i Sandre Čaprić. Bane Đokić se umešao u rat Maje Marinković i Sandre Čaprić Danima unazad traje rat Sandre Čaprić i Maje Marinković zbog Marka Janjuševića Janjuša, a sada se u ovaj rat umešao i… »
Iskompleksirana nosata seljančura iz Ivanjice dobila krila! Maja udarila na Sandru zbog Janjuša, progovorila o pretnjama

Iskompleksirana nosata seljančura iz Ivanjice dobila krila! Maja udarila na Sandru zbog Janjuša, progovorila o pretnjama

Mondo 07.05.2022
Maja Marinković i Sandra Čaprić ne prestaju s prepucavanjem koje je počelo zbog njihovog bivšeg dečka Janjuša. Maja Marinković i Sandra Čaprić ne prestaju s prepucavanjem koje je počelo zbog njihovog bivšeg dečka Janjuša. Bivše učesnice… »
Drogirana i gola si jurila Janjuša po Borči, uzimaš narkotike 24 sata! Bivši zadrugar udario na Maju, otkrio sve…

Drogirana i gola si jurila Janjuša po Borči, uzimaš narkotike 24 sata! Bivši zadrugar udario na Maju, otkrio sve…

Kurir 07.05.2022
Već danima unazad bruji region o ratu Sandre Čaprić i Maje Marinković zbog Marka Janjuševića Janjuša, a sada se u ovaj rat umešao i Bane Đokić. - Ja ne znam do kada će seljančura iz Ivanjice Čaplja imati potrebu da se kači na moje ime i… »
Nastavile rijaliti i van bele kuće: Rat između Maje Marinković i Sandre Čaprić ne jenjava: "Ona je nosata seljančura"

Nastavile rijaliti i van bele kuće: Rat između Maje Marinković i Sandre Čaprić ne jenjava: "Ona je nosata seljančura"

Blic 07.05.2022
Bivša zadrugarka Sandra Čaprić i Bane Đokić pričali su o sukobu sa Majom Marinković. Niame, Sandra je otkrila sve o tome kako su se njih dve posvađale zbog Marka Janjuševića Janjuša. - Zvoni mi telefon, ja se javljam. Pitala me kakav problem… »

Vesti dana »