Povezane vesti

Siniša Mihajlović: Lečenje mi je drugi put teže palo

Siniša Mihajlović: Lečenje mi je drugi put teže palo

Politika 07.05.2022
Trener fudbalera Bolonje Siniša Mihajlović rekao je danas da mu je ponovni odlazak na lečenje zbog leukemije pao mnogo teže od onog prvog 2019. godine. „Od prvog trenutka kad sam otišao u bolnicu cilj mi je bio da se što pre vratim u normalu. Ako… »
Mihajlović: Lečenje mi je drugi put teže palo

Mihajlović: Lečenje mi je drugi put teže palo

Sport klub 07.05.2022
Trener Bolonje Siniša Mihajlović prvi put nakon drugog izlaska iz bolnice, gde se lečio od leukemije, susreo se sa novinarima i tom prilikom odgovarao na brojna njihova pitanja. Na konstataciju predstavnika medija da im je nedostajao, odgovorio je u… »
„Bilo mi je teže ovog puta“: Mihajlović emotivno o borbi sa leukemijom

„Bilo mi je teže ovog puta“: Mihajlović emotivno o borbi sa leukemijom

Nova 07.05.2022
Prvi put od kada je izašao iz bolnice srpski trener se pojavio na konferenciji za medije. Siniša Mihajlović, trener Bolonje, održao je emotivni govor nakon što je po drugi put pobedio leukemiju. Kada je napustio bolnicu sačekala ga je supruga, a… »
Mihajlović: Lečenje mi je drugi put teže palo

Mihajlović: Lečenje mi je drugi put teže palo

N1 Info 07.05.2022
Trener Bolonje Siniša Mihajlović prvi put nakon drugog izlaska iz bolnice, gde se lečio od leukemije, susreo se sa novinarima i tom prilikom odgovarao na brojna njihova pitanja. Na konstataciju predstavnika medija da im je nedostajao, odgovorio je u… »
Potresne mihine reči: "Bolest vas natera da shvatite suštinu"

Potresne mihine reči: "Bolest vas natera da shvatite suštinu"

Večernje novosti 07.05.2022
PRVI put otkako je ponovo završio lečenje od leukemije, Siniša Mihajlović je izašao pred novinare. Srbin je otkrio da je sada bilo teže da bude u bolnici nego prvi put. Foto: EPA-EFE/ELISABETTA BARACCHI Mihajlović, koga je ispred bolnice dočekala… »
Miha otkrio sledeći posao, nema veze sa fudbalom!

Miha otkrio sledeći posao, nema veze sa fudbalom!

Sportske.net 07.05.2022
Trener Bolonje Siniša Mihajlović rekao je pred sutrašnje gostovanje Veneciji da je srećan što je drugi put pobedio leukemiju, ali da je to osećaj kroz koji je već prošao. Bolonja je prebrinula sve brige oko opstanka u ligi, pa je konferenciju za… »
Mihina ispovest - SAD je bilo mnogo teže! Italijani ga ispitivali, on priznao: Povredio me je odnos Intera!

Mihina ispovest - SAD je bilo mnogo teže! Italijani ga ispitivali, on priznao: Povredio me je odnos Intera!

Mondo 07.05.2022
Siniša Mihajlović je ponovo na klupi Bolonje! Siniša Mihajlović je ponovo na klupi Bolonje! Siniša Mihajlović je prvi put izašao pred novinare nakon što je napustio bolnicu i otkrio je da je sada bilo teže da bude u bolnici nego prvog puta kada… »

Vesti dana »