Povezane vesti
Komšić najavio ponovnu kandidaturu za Predsedništvo BiH
N1 Info 08.05.2022
Hrvatski član Predsedništva BiH i predsednik Demokratske fronte (DF) Željko Komšić potvrdio je da će se ponovo kandidovati za tu funkciju. "Hoću, biću kandidat, moram. Moram ići dalje, ne mogu stati. Šta bih uradio kada bih stao i rekao ne mogu dalje… »
Moram ići dalje, ne mogu da stanem: Komšić najavio ponovnu kandidaturu za Predsedništvo BiH
Večernje novosti 07.05.2022
HRVATSKI član Predsedništva BiH Željko Komšić rekao je danas da će se na izborima u oktobru kandidovati za još jedan mandat u državnom vrhu. Foto: Printskrin - Hoću, moram ići dalje, ne mogu sada stati - rekao je Komšić za sarajevsk televiziju Fejs… »
Komšić: Biću kandidat za Predsedništvo BiH, Zagreb i Beograd bi da vladaju BiH
Danas 07.05.2022
Željko Komšić, član Predsedništva BiH i predsednik DF-a kazao je večeras da će biti kandidat i da mora to biti zbog celokupne situacije. „Hoću, biću kandidat, moram. Moram ići dalje, ne mogu stati. Šta bih uradio kad bih stao i rekao ne mogu dalje. Ili… »
Vesti dana »

Opozicione stranke o Vučićevom pozivu na debatu upućenom studentima u blokadi
Blic pre 47 minutajoš 64 povezane

Rival Srbije objavio najboljih 12 za eurobasket: Portugal odredio konačan spisak za prvenstvo kontinenta!
Kurir pre 27 minutajoš 39 povezanih

Odobrena poskupljenja prenosa i distribucije struje: Povećava se i granica potrošnje za „crvenu zonu“
Danas pre 3 satajoš 20 povezanih