Povezane vesti
Kurc otkrio da li planira povratak u politiku
Nova 08.05.2022
Bivši austrijski kancelar i nekadašnji lider vladajuće Narodne partije Austrije (OVP) Sebastijan Kurc u prvom intervjuu posle povlačenja sa političke scene isključio je mogućnost povratka i to trajno. Kurc je za bečki dnevnik „Kronen cajtung“ negirao… »
Kurc otkrio da li planira da se vrati u politiku: "Povremeno se čujem sa Zelenskim i braćom Kličko"
Telegraf 08.05.2022
Najavio je da će prisustvovati skupštini OVP kako bi pružio podršku kancelaru i lideru stranke Karlu Nehameru i njegovom novom timu. Bivši austrijski kancelar i nekadašnji lider vladajuće Narodne partije Austrije (OVP) Sebastijan Kurc, u prvom intervjuu… »
Kurc: Isključujem mogućnost povratka u politiku - zauvek
RTV 08.05.2022
BEČ - Bivši austrijski kancelar i nekadašnji lider vladajuće Narodne partije Austrije (OVP) Sebastijan Kurc, u prvom intervjuu posle povlačenja sa političke scene, isključio je mogućnost povratka i to trajno. Kurc je, za bečki dnevnik "Kronen cajtung"… »
Kurc: Isključujem mogućnost povratka u politiku, imao sam dovoljno porcije politike
Euronews 08.05.2022
Bivši austrijski kancelar i nekadašnji lider vladajuće Narodne partije Austrije (OVP) Sebastijan Kurc, u prvom intervjuu posle povlačenja sa političke scene, isključio je mogućnost povratka i to trajno. Kurc je, u razgovoru za bečki dnevnik "Kronen… »
Vesti dana »

Napadnuti fotoreporteri tokom uklanjana spomenika Pavlu Đurišiću: Otimali im opremu, vređali, i pretili ubistvom
Blic pre 9 minutajoš 25 povezanih

Tramp i Putin već pregovaraju oko teritorija? Zelenskom se ovo nimalo neće dopasti
B92 pre 24 minutajoš 24 povezane

Amerika i Rusija planiraju primirje u Ukrajini - šta dobija Putin
Bloomberg Adria pre 54 minutajoš 44 povezane

Skovali plan koji može pomeriti 800.000 ljudi! Načelnik generalštaba Izraela zapretio!
Alo pre 49 minutajoš 21 povezana