Povezane vesti

Zarobljeni hrvat se javio porodici: Živ sam, hrane me! Snimio poruku na hrvatskom i poslao preko Rusa - otkrio gde spava

Zarobljeni hrvat se javio porodici: Živ sam, hrane me! Snimio poruku na hrvatskom i poslao preko Rusa - otkrio gde spava

Mondo 08.05.2022
Vjekoslav Prebeg u Ukrajinu nije otišao kao "plaćenik", već na osnovu ugovora i tamo je njegova plata navodno bila oko hiljadu američkih dolara. Vjekoslav Prebeg u Ukrajinu nije otišao kao "plaćenik", već na osnovu ugovora i tamo je njegova… »
"Živ sam, hrane me i spavam na krevetu": Hrvat zarobljen u Ukrajini poslao prvu poruku porodici

"Živ sam, hrane me i spavam na krevetu": Hrvat zarobljen u Ukrajini poslao prvu poruku porodici

Telegraf 08.05.2022
Inače, V. P. je, piše Jutarnji.hr, odrastao na zagrebačkoj Knežiji, njegov otac bio je u Domovinskom ratu i odmalena je planirao karijeru u vojsci. V. P., Hrvat kog su Rusi zarobili na ratištu u Ukrajini, u razgovoru za državnu televiziju Russia… »
Ko je hrvat kojeg su uhvatili Rusi u Ukrajini: Zbog ljubavi i plate od 1.000 dolara otišao u rat, pa završio u…

Ko je hrvat kojeg su uhvatili Rusi u Ukrajini: Zbog ljubavi i plate od 1.000 dolara otišao u rat, pa završio u…

Blic 08.05.2022
Hrvat V.P. kojeg su Rusi zarobili na bojnom polju u Ukrajini, odrastao je na zagrebačkoj Knežiji, otac mu je ratovao u bivšoj SFRJ i odmalena je, kako je rekao njegov bliski prijatelj, planirao karijeru u vojsci. Nakon što je u "Tigrovima" proveo… »
Sve o Hrvatu kog su zarobili Rusi: Krenuo u rat zbog ljubavi i plate od 1.000 $

Sve o Hrvatu kog su zarobili Rusi: Krenuo u rat zbog ljubavi i plate od 1.000 $

Nova 08.05.2022
V. P., Hrvat kog su Rusi zarobili na bojištu u Ukrajini, odrastao je na zagrebačkoj Knežiji. Njegov otac bio je u ratu zbog čega je V. P. odmalena planirao karijeru u vojsci. Nakon što je u Tigrovima proveo nekoliko godina, shvatio je da će teško… »
Zarobljeni Hrvat ratovao na ugovor - otkriveno kolika mu je plata! Želeo karijeru u vojsci, sada mu život visi o koncu

Zarobljeni Hrvat ratovao na ugovor - otkriveno kolika mu je plata! Želeo karijeru u vojsci, sada mu život visi o koncu

Mondo 08.05.2022
Zarobljeni Hrvat Vjekoslav Pregeb u Ukrajini je ratovao po ugovoru, a sada je iscurela informacija i za koju platu. Zarobljeni Hrvat Vjekoslav Pregeb u Ukrajini je ratovao po ugovoru, a sada je iscurela informacija i za koju platu. Zarobljeni Hrvat… »

Vesti dana »

Kraj sage

Kraj sage

B92 pre 10 satijoš 41 povezana
Srbija bez glave i repa

Srbija bez glave i repa

B92 pre 12 satijoš 41 povezana