Povezane vesti

Umro muž Nikoline Pišek: Vidoje Ristović iznenada preminuo u 44. godini

Umro muž Nikoline Pišek: Vidoje Ristović iznenada preminuo u 44. godini

Blic 08.05.2022
Srpski istoričar umetnosti Vidoje Ristović umro je jutros u Beogradu, a hrvatska voditeljka je potvrdila ovu informaciju. Hitna pomoć je tokom jutra konstatovala smrt. Nikolina Pišek potvrdila je ovu informaciju za "Blic", ali nije imala snage da… »
Ko je bio Vidoje Ristović, suprug Nikoline Pišek koji je preminuo noćas

Ko je bio Vidoje Ristović, suprug Nikoline Pišek koji je preminuo noćas

Nova 08.05.2022
Domaću javnost iznenadila je vest da je Vidoje Ristović, srpski istoričar umetnosti i životni saputnik popularne hrvatske voditeljke, umro u 44. godini. Vidoje Ristović rođen je 25. jula 1978. godine u Beogradu, gde je završio osnovnu i srednju… »
Nova.rs saznaje: Preminuo Vidoje Ristović, suprug Nikoline Pišek

Nova.rs saznaje: Preminuo Vidoje Ristović, suprug Nikoline Pišek

Nova 08.05.2022
Vidoje Ristović, srpski istoričar umetnosti i životni saputnik popularne hrvatske voditeljke, umro je noćas posle ponoći, a Nikolina je za naš portal potvrdila ovu informaciju. Prema saznanjima Nova.rs, hitna pomoć je tokom prethodne noći… »
Vređali su me jer mi je muž Srbin! Preminuli suprug Nikoline Pišek bio je u centru skandala zbog letovanja iz pakla!

Vređali su me jer mi je muž Srbin! Preminuli suprug Nikoline Pišek bio je u centru skandala zbog letovanja iz pakla!

Mondo 08.05.2022
Suprug hrvatske voditeljke i glumice Nikoline Pišek, Vidoje Ristović preminuo je iznenada u 44. godini. Suprug hrvatske voditeljke i glumice Nikoline Pišek, Vidoje Ristović preminuo je iznenada u 44. godini. Vest o njegovoj smrti potvrdila je Nikolina… »

Vesti dana »