Povezane vesti

Anastasija konačno progovorila o vezi sa Gudeljom: Spomenula i bivšeg dečka

Anastasija konačno progovorila o vezi sa Gudeljom: Spomenula i bivšeg dečka

Nova 08.05.2022
Pevačica se dugo nije oglašavala o vezi sa fudbalerom. Anastasija Ražnatović konačno je progovorila o svom izabraniku, fudbaleru Nemanji Gudelju. „Možete videti po meni, mojoj energiji da sam srećna, zadovoljna i zaljubljena“, poručila je ona… »
Bogdana Ražnatović izgrmela u centru grada: Uska haljina i visoke potpetice samo za zaovu - izgleda kao milion dolara!

Bogdana Ražnatović izgrmela u centru grada: Uska haljina i visoke potpetice samo za zaovu - izgleda kao milion dolara!

Mondo 08.05.2022
Atraktivna snajka Svetlane Cece Ražnatović na otvaranju Anastasijinog salona lepote. Atraktivna snajka Svetlane Cece Ražnatović na otvaranju Anastasijinog salona lepote Supruga Veljka Ražnatovića Bogdana pojavila se na otvaranju salona Anastasije… »
Retko se pojavljuje u javnosti: Bogdana Ražnatović zasenila sve u pripijenoj haljini, jednu stvar nije želela da uradi…

Retko se pojavljuje u javnosti: Bogdana Ražnatović zasenila sve u pripijenoj haljini, jednu stvar nije želela da uradi…

Kurir 08.05.2022
Supruga Veljka Ražnatovića Bogdana pojavila se na otvaranju salona Anastasije Ražnatović i zasenila sve izgledom. Svima je poznato da se Bogdana retko pojavljuje u javnosti i daje izjave, a sada je sa osmehom ušetala na događaj. Ona je nosila crnu… »
Anastasija konačno progovorila o vezi sa gudeljom: Srećna sam i zaljubljena! A ovako komentariše što joj je bivši smuvao…

Anastasija konačno progovorila o vezi sa gudeljom: Srećna sam i zaljubljena! A ovako komentariše što joj je bivši smuvao…

Kurir 08.05.2022
Pevačica Anastasija Ražnatović otvorila je svoj salon u Beogradu i zasenila sve savršenim izgledom. Ražnatovićeva je podigla kosu i u roze-plavoj kombinaciji napravila pometnju čim se pojavila. "Ovo je nešto što ja volim, dugo smo to pripremali… »
Ražnatovićka progovorila o vezi s gudeljom! Zablistala u miniću, pa spomenula bivšeg - "Ima pravo da bude s Kim hoće"

Ražnatovićka progovorila o vezi s gudeljom! Zablistala u miniću, pa spomenula bivšeg - "Ima pravo da bude s Kim hoće"

Mondo 08.05.2022
Atraktivna pevačica priznala da uživa u novoj ljubavi. Atraktivna pevačica priznala da uživa u novoj ljubavi Pevačica Anastasija Ražnatović otvorila je svoj salon u Beogradu i tom prilikom zasenila sve savršenim izgledom, ali i izjavom o novoj… »
Anastasija konačno progovorila o vezi sa gudeljom: Srećna sam i zaljubljena!

Anastasija konačno progovorila o vezi sa gudeljom: Srećna sam i zaljubljena!

Večernje novosti 08.05.2022
PEVAČICA Anastasija Ražnatović otvorila je svoj salon u Beogradu i ovom prilikom progovorila o svom ljubavnom životu, Foto: Printskrin/Jutjub/Sport Klub/Ata images - Možete videti po meni, mojoj energiji da sam srećna, zadovoljna i zaljubljena -… »

Vesti dana »