Povezane vesti

Konstraktu obukla Megan Markl? Sličnost je neverovatna FOTO

Konstraktu obukla Megan Markl? Sličnost je neverovatna FOTO

Nova 08.05.2022
Ana Đurić Konstrakta oduševila je prisutne kada je prošetala "tirkiznim tepihom" u Torinu, a mnogi njenu današnju modnu kombinaciju porede sa Megan Markl. Naime, Konstrakta se pojavila u belom kostimu i belim šeširom na glavi, a prateći tim je bio… »
Konstrakta se u Torinu pojavila kao Megan Markl: Ne prestaje da iznenađuje - oduvala idejom na tirkiznom tepihu!

Konstrakta se u Torinu pojavila kao Megan Markl: Ne prestaje da iznenađuje - oduvala idejom na tirkiznom tepihu!

Mondo 08.05.2022
Stajling Ane Đurić Konstrakte, koji neodoljivo podseća na Megan Markl, osvojio je Torino! Stajling Ane Đurić Konstrakte, koji neodoljivo podseća na Megan Markl, osvojio je Torino! Već je svima dobro poznat stih "Koja li je tajna zdrave kose Megan… »
Konstrakta prošetala „tirkiznim tepihom“ na otvaranju Evrovizije VIDEO

Konstrakta prošetala „tirkiznim tepihom“ na otvaranju Evrovizije VIDEO

Nova 08.05.2022
Danas je svečano otvorena 66. "Evrovizija" u Torinu, a srpska predstavnica Ana Đurić Konstrakta prošetala je čuvenim "tirkiznim tepihom", koji je tradicionalno deo otvaranja festivala. Konstraktu smo tako videli u svetloj odevnoj kombinaciji, dok je… »
Konstrakta: Moja glavna aktivnost tokom nastupa je to što prekrstim nogu

Konstrakta: Moja glavna aktivnost tokom nastupa je to što prekrstim nogu

Nova 08.05.2022
Samo dva dana pred početak "Evrovizije" Ana Đurić, poznatija kao Konstrakta, otkrila je kako se oseća i koji rezultat očekuje. „Moje godine doprinose mojoj smirenosti. Lično se ja i svi mi držimo prvog polufinala, ne razmišljamo dalje od toga… »
Ceremonija otvaranja Evrosonga u Torinu, Konstrakta prošetala tirkiznim tepihom

Ceremonija otvaranja Evrosonga u Torinu, Konstrakta prošetala tirkiznim tepihom

RTS 08.05.2022
Počela je „Pesma Evrovizije“ u Torinu, a na ceremoniji otvaranja svi takmičari su prodefilovali tirkiznim tepihom. Među njima i predstavnica Srbije Ana Đurić Konstrakta sa delegacijom Srbije, koji su ostavili utisak svojim upečatljivim… »
"Moj nastup će biti ili prepoznat ili fijasko": Konstrakta pred "Evroviziju" priznaje: "Bojim se visokog leta i niskog pada"

"Moj nastup će biti ili prepoznat ili fijasko": Konstrakta pred "Evroviziju" priznaje: "Bojim se visokog leta i niskog pada"

Blic 08.05.2022
Samo dva dana pred početak "Evrovizije" Ana Đurić, poznatija kao Konstrakta, uključila se uživo u program televizije i podelila sa svima kako se oseća i koji rezultat očekuje. - Moje godine doprinose mojoj smirenosti. Lično se ja i svi mi držimo… »

Vesti dana »