Povezane vesti

Nikolina Pišek stigla u Beograd: Voditeljka nakon smrti supruga odmah krenula iz Zagreba, nema od bola

Nikolina Pišek stigla u Beograd: Voditeljka nakon smrti supruga odmah krenula iz Zagreba, nema od bola

Kurir 09.05.2022
Kao bomba odjeknula je vest da je suprug voditeljke Nikoline Pišek Vidoje Ristović iznenada preminuo u 44. godini, a voditeljka je nema od bola i tuge. Nikolina je u subotu uveče trebalo da bude na promociji norveškog pisca Džoa Nesboa u Nacionalnoj… »
Vidoje Ristović rekao „nije mi dobro“, izgubio svest i ubrzo umro

Vidoje Ristović rekao „nije mi dobro“, izgubio svest i ubrzo umro

Nova 09.05.2022
Vidoje Ristović preminuo je u 44. godini, a u poslednjim trenucima svog života nalazio se u salonu za masažu. On se osećao dobro tokom dana i nije se žalio ni na kakve tegobe sve do neposredno pred smrt. Tokom masaže osetio je da mu nije dobro i… »
"Samo sa vidojem sam doživela ljubav": Nikolina Pišek je ovako pričala o mužu koji je preminuo: "On unosi nered, a ja sam…

"Samo sa vidojem sam doživela ljubav": Nikolina Pišek je ovako pričala o mužu koji je preminuo: "On unosi nered, a ja sam…

Blic 08.05.2022
Vidoje Ristović umro je u 44. godini. Suprug voditeljke Nikoline Pišek se u trenutku smrti nalazio u salonu za masažu, dok je ona prethodnih godina često pričala o njemu i njihovom odnosu, te porodičnom domu. - Vidoje ima poverenja u mene i što se… »
Ženska osoba pozvala hitnu pomoć: Isplivali novi detalji smrti Vidoja Ristovića - evo šta je rekla lekarima

Ženska osoba pozvala hitnu pomoć: Isplivali novi detalji smrti Vidoja Ristovića - evo šta je rekla lekarima

Blic 08.05.2022
Suprug Nikoline Pišek Vidoje Ristović preminuo je iznenada tokom masaže. Hitnu pomoć je pozvala ženska osoba. - Već više od pola sata ne diše! - rekla je ona, navodi izvor "Kurira". Kada je Hitna pomoć došla, oni nisu ni pokušali reanimaciju… »

Vesti dana »