Povezane vesti
Putin na Paradi pobjede pravdao invaziju na Ukrajinu: Oduprli smo se agresiji
Al Jazeera 09.05.2022
Zemlje NATO-a nisu nas željele čuti, imale su potpuno druge planove, a pripreman je napad na Krim, rekao je u govoru ruski predsjednik. Rusija 77. godišnjicu pobjede u Velikom domovinskom ratu, u kojem je tadašnji SSSR izgubio 27 miliona ljudi, od kojih… »
Završena parada pobede u Moskvi: Putin poslao snažnu poruku Zapadu FOTO
Nova 09.05.2022
U Moskvi je danas održana velika vojna parada povodom Dana pobede u Drugom svetskom ratu. Svečanost je prošla u senci rata u Ukrajini, a ruski predsednik Vladimir Putin u svom govoru još jednom je optužio zemlje članice NATO saveza da su htele da izvrše… »
Parada pobede u Moskvi biće danas održana na Crvenog trgu: Obraćanje Putina očekuje se sa posebnom pažnjom
Telegraf 09.05.2022
Na tribinama neće biti gostiju iz inostranstva, a iz Kremlja je to objašnjeno činjenicom da nije reč o jubilarnoj godišnjici. Rusija će 77 godišnjicu pobede u Velikom otadžbinskom ratu u kojem je tadašnji SSSR izgubio 27 miliona ljudi, od kojih su 14… »
Vesti dana »

Protesti u Srbiji: Jutros mirno kod Filozofskog u Novom Sadu, najavljeno novo okupljanje
NIN pre 1 satjoš 25 povezanih

Selektor Nemačke hitno hospitalizovan, kapiten otkrio detalje: Dopisujemo se... Najvažnije je da se oporavi - mi ćemo se pobrinuti za sve ostalo!
Kurir pre 24 minutajoš 31 povezana

Međedović posle maratonskog meča protiv Altmajera ispao sa Ju-Es opena
RTV Novi Pazar pre 43 minutajoš 65 povezanih