Povezane vesti

Zapad na Srbiju vrši neverovatan pritisak

Zapad na Srbiju vrši neverovatan pritisak

Politika 09.05.2022
Brutalno zavrtanje ruku i pokušaji gušenja zemlje i njene volje, potpuno ignorisanje njenih interesa, nama takvo ponašanje deluje potpuno divlje i zato visoko cenimo principijelnu poziciju Beograda. U Rusiji postoji duboka tradicija proslavljanja Dana… »
Harčenko: Izmišljena promena ruskog stava o Kosovu sa ciljem da se pokvare odnosi Moskve i Beograda

Harčenko: Izmišljena promena ruskog stava o Kosovu sa ciljem da se pokvare odnosi Moskve i Beograda

Pravda 09.05.2022
Ambasador Rusije u Srbiji Aleksandar Bocan-Harčeno izjavio je da Zapad vrši neverovatne pritiske na Srbiju zato što se nije pridružila sankcijama protiv Rusije. "Mi to znamo i iz sopstvenih informacija, i od rukovodstva Srbije, i da su to potpuno… »
Ambasador Rusije: Zapad na Srbiju vrši neverovatan pritisak

Ambasador Rusije: Zapad na Srbiju vrši neverovatan pritisak

Sputnik 09.05.2022
Ambasador Rusije u Srbiji Aleksandar Bocan-Harčenko izjavio je da Zapad vrši neverovatne pritiske na Srbiju zato što se nije pridržala sankcijama protiv Rusije. Naveo je da Rusiji takvo ponašanje deluje potpuno, kako je rekao, "divlje" i ocenio da su… »
Ambasador Rusije u Beogradu poručio da stav o Kosovu nije promenjen

Ambasador Rusije u Beogradu poručio da stav o Kosovu nije promenjen

Slobodna Evropa 09.05.2022
Ambasador Rusije u Srbiji Aleksandar Bocan-Harčenko izjavio je 9. maja da "nema i ne može biti nikakve promene pozicije Ruske Federacije prema kosovskom pitanju". "Mi Kosovo ne priznajemo i najaktivnije podržavamo Beograd u međunarodnim forumima, pre… »
Ambasador Rusije: Ne menjamo stav o Kosovu

Ambasador Rusije: Ne menjamo stav o Kosovu

Radio 021 09.05.2022
Ambasador Rusije u Srbiji Aleksandar Bocan-Harčenko izjavio je da su pritisci na Srbiju "neverovatni". Kako je rekao, pritisci su brutalni "konkretno zavrtanje ruku i pokušaji gušenja zemlje i njene volje, potpuno ignorisanje njenih interesa". "Mi… »
Aleksandar Bocan Harčenko tvrdi: Zapad na Srbiju vrši neverovatan pritisak

Aleksandar Bocan Harčenko tvrdi: Zapad na Srbiju vrši neverovatan pritisak

Glas Zapadne Srbije 09.05.2022
Ambasador Rusije u Srbiji Aleksandar Bocan-Harčeno izjavio je da Zapad vrši neverovatne pritiske na Srbiju zato što se nije pridržila sankcijama protiv Rusije. „Mi to znamo i iz sopstvenih informacija, i od rukovodstva Srbije, i da su to potpuno… »
Harčenko: Zapad na Srbiju vrši neverovatan pritisak

Harčenko: Zapad na Srbiju vrši neverovatan pritisak

Dnevnik 09.05.2022
BEOGRAD: Ambasador Rusije u Srbiji Aleksandar Bocan-Harčeno izjavio je da Zapad vrši neverovatne pritiske na Srbiju zato što se nije pridružila sankcijama protiv Rusije. "Mi to znamo i iz sopstvenih informacija, i od rukovodstva Srbije, i da su to… »
Harčenko: Zapad na Srbiju vrši neverovatan pritisak zbog Rusije

Harčenko: Zapad na Srbiju vrši neverovatan pritisak zbog Rusije

Euronews 09.05.2022
Ambasador Rusije u Srbiji Aleksandar Bocan-Harčeno izjavio je da Zapad vrši neverovatne pritiske na Srbiju zato što se nije pridružila sankcijama protiv Rusije. "Mi to znamo i iz sopstvenih informacija, i od rukovodstva Srbije, i da su to potpuno… »
Aleksandar Bocan Harčenko tvrdi: Zapad na Srbiju vrši neverovatan pritisak

Aleksandar Bocan Harčenko tvrdi: Zapad na Srbiju vrši neverovatan pritisak

Telegraf 09.05.2022
Naveo je da Rusiji takvo ponašanje deluje potpuno, kako je rekao, "divlje" Ambasador Rusije u Srbiji Aleksandar Bocan-Harčeno izjavio je da Zapad vrši neverovatne pritiske na Srbiju zato što se nije pridržila sankcijama protiv Rusije. - Mi to znamo i… »
Harčenko: Zapad brutalno zavrće ruke Srbiji, ne menjamo stav o kosovskom pitanju

Harčenko: Zapad brutalno zavrće ruke Srbiji, ne menjamo stav o kosovskom pitanju

N1 Info 09.05.2022
Ambasador Rusije u Srbiji Aleksandar Bocan-Harčenko izjavio je da su pritisci na Srbiju "neverovatni", da su "brutalni pritisci, konkretno zavrtanje ruku i pokušaji gušenja zemlje i njene volje, potpuno ignorisanje njenih interesa". „Mi odlično… »
Harčenko: Zapad brutalno zavrće ruke Srbiji, ne menjamo stav o Kosovu

Harčenko: Zapad brutalno zavrće ruke Srbiji, ne menjamo stav o Kosovu

Nova 09.05.2022
Ambasador Rusije u Srbiji Aleksandar Bocan-Harčenko izjavio je da su pritisci na Srbiju "neverovatni", da su "brutalni pritisci, konkretno zavrtanje ruku i pokušaji gušenja zemlje i njene volje, potpuno ignorisanje njenih interesa". „Mi odlično… »

Vesti dana »