Povezane vesti

„Treba se boriti za novinarstvo“ – kako je govorio Veselin Simonović

„Treba se boriti za novinarstvo“ – kako je govorio Veselin Simonović

N1 Info 09.05.2022
Direktor i glavni urednik portala Nova.rs Veselin Simonović preminuo je iznenada u 63. godini u Beogradu. Kolege sa kojima je radio kažu da je otišao veliki čovek srpskog novinarstva. Otišao je naš Vesa – tako su se novinari lista NOVA – na… »
„Vesa je postavio temelje hrabrog i nepotkupljivog novinarstva“

„Vesa je postavio temelje hrabrog i nepotkupljivog novinarstva“

Danas 09.05.2022
Porodica, prijatelji i mnogobrojni saradnici i poštovaoci imaće prilike da se u sredu oproste od juče preminulog glavnog i odgovornog urednika portala Nova.rs Veselina Simonovića. Na komemoraciji koja će biti održana u 10:30 časova u Dorćol Placu… »
„Imate li vi išta drugo da objavite osim moje smrti“

„Imate li vi išta drugo da objavite osim moje smrti“

Nova 09.05.2022
Rano ode Vesa, bre. Veselin Simonović, jedno od poslednjih velikih imena srpskog i jugoslovenskog novinarstva, glavni i odgovorni urednik portala Nova.rs preminuo je u nedelju u 63. godini. Otišao je taj tihi čovek koji je mogao da napravi ogromnu… »
Ministar Ružić izrazio saučešće zbog smrti Veselina Simonovića

Ministar Ružić izrazio saučešće zbog smrti Veselina Simonovića

Nova 09.05.2022
Ministar prosvete i nauke u Vladi Srbije Branislav Ružić, izrazio je danas saučešće urednicima i novinarima portala Nova.rs i novina Nova zbog smrti direktora i glavnog urednika Veselina Simonovića. „Prerani odlazak Veselina Simonovića veliki je… »
Sahrana Veselina Simonovića u sredu na Novom groblju u Aleji zaslužnih građana

Sahrana Veselina Simonovića u sredu na Novom groblju u Aleji zaslužnih građana

Danas 09.05.2022
Veselin Vesa Simonović, direktor i glavni urednik portala Nova.rs, biće sahranjen u sredu u Aleji zaslužnih građana na Novom groblju u Beogradu. Komemoracija će biti održana u sredu u 10.30 sati u „Dorćol placu“ u Dobračinoj ulici u Beogradu… »
Sahrana Veselina Simonovića u sredu na Novom groblju u Aleji zaslužnih građana

Sahrana Veselina Simonovića u sredu na Novom groblju u Aleji zaslužnih građana

N1 Info 09.05.2022
Veselin Vesa Simonović, direktor i glavni urednik portala Nova.rs, biće sahranjen u sredu u Aleji zaslužnih građana na Novom groblju u Beogradu. Komemoracija će biti održana u sredu u 10.30 sati u „Dorćol placu“ u Dobračinoj ulici u Beogradu… »
Pogledajte: Oproštaj ilustratora Branislava Cimeše od Vese Simonovića

Pogledajte: Oproštaj ilustratora Branislava Cimeše od Vese Simonovića

Nova 09.05.2022
Brojne javne ličnosti - umetnici, naučnici, političari i kolege novinari - opraštaju se od Veselina Vese Simonovića, direktora i glavnog urednika portala Nova.rs, koji je iznenada preminuo u nedelju u Beogradu. Među njima je i Branislav Cimeša… »
„Dok me oni napadaju i kritikuju, ja znam da radim svoj posao pošteno“

„Dok me oni napadaju i kritikuju, ja znam da radim svoj posao pošteno“

Nova 09.05.2022
Povodom iznenadne smrti našeg dragog direktora i glavnog i odgovornog urednika Veselina Simonovića, podsećamo se njegovog gostovanja u novogodišnjem izdanju emisije "Dobar, loš, zao" 2020. godine, u kojem je između ostalog govorio o novinarstvu u… »
Dragan Šolak: Otišlo je veliko ime srpskog novinarstva, oštar i pravičan čovek

Dragan Šolak: Otišlo je veliko ime srpskog novinarstva, oštar i pravičan čovek

Nova 09.05.2022
Povodom smrti Veselina Simonovića, glavnog i odgovornog urednika portala Nova.rs, saučešće porodici i kolegama uputio je i gospodin Dragan Šolak, osnivač i Chairman Advisory Boarda United Grupe. „ Veselin Simonović je bio veliko ime srpskog… »
Šolak povodom smrti Simonovića: Bio je oštar ali pravičan kritičar aktuelnih društvenih i političkih zbivanja u Srbiji

Šolak povodom smrti Simonovića: Bio je oštar ali pravičan kritičar aktuelnih društvenih i političkih zbivanja u Srbiji

Danas 09.05.2022
Veselin Simonović je bio veliko ime srpskog novinarstva, neizmerno hrabar urednik i novinar čije je iskustvo pomoglo da pokrenemo portal Nova.rs koji je za kratko vreme uspeo da postane prepoznatljiv i van granica Srbije, poručio je osnivač i… »
Dragan Šolak: Otišlo je veliko ime srpskog novinarstva, oštar i pravičan čovek

Dragan Šolak: Otišlo je veliko ime srpskog novinarstva, oštar i pravičan čovek

N1 Info 09.05.2022
Povodom smrti Veselina Simonovića, glavnog i odgovornog urednika portala Nova.rs, saučešće porodici i kolegama uputio je i Dragan Šolak, osnivač i Chairman Advisory Boarda United Grupe. „Veselin Simonović je bio veliko ime srpskog novinarstva… »
Nova: Otišao je naš Vesa

Nova: Otišao je naš Vesa

Nova 09.05.2022
Jedan od najznačajnijih urednika u novijoj istoriji srpske štampe Veselin Simonović, direktor i osnivač novina "Nova" i portala Nova.rs preminuo je iznenada juče u Beogradu u 63. godini. U novinama "Nova", od ponedeljka, pročitajte kako su se od… »

Vesti dana »