Povezane vesti

Čučković: Imenovao sam Grčića za mog pomoćnika zbog zasluga za Obrenovac dok je bio direktor EPS-a

Čučković: Imenovao sam Grčića za mog pomoćnika zbog zasluga za Obrenovac dok je bio direktor EPS-a

Radio sto plus 09.05.2022
Čučković je za Betu rekao da je njegovo pravo da imenuje pomoćnike predsednika opštine. „Ta vest, da sam imenovao Grčića za mog pomoćnika, je tačna“, rekao je Čučković. Na pitanje kakve su zasluge Grčića za Obrenovac, Čučković je… »
Grčić dobio novu funkciju: Ne skida se lako sa državnih jasli

Grčić dobio novu funkciju: Ne skida se lako sa državnih jasli

Pravda 09.05.2022
Bivši direktor Elektroprivrede Srbije (EPS) Milorad Grčić postavljen je na funkciju pomoćnika predsednika Opštine Obrenovac, piše portal nova.rs pozivajući se na informacije iz kabineta predsednika Opštine Miroslava Čučkovića. Grčić je 12… »
Čučković: Imenovao sam Grčića za mog pomoćnika zbog zasluga za Obrenovac dok je bio direktor EPS-a

Čučković: Imenovao sam Grčića za mog pomoćnika zbog zasluga za Obrenovac dok je bio direktor EPS-a

Beta 09.05.2022
Predsednik Opštine Obrenovac Miroslav Čučković potvrdio je danas da je imenovao bivšeg v.d. direktora Elektroprivrede Srbije (EPS) Milorada Grčića za svog pomoćnika zbog, kako je naveo, zasluga za taj grad dok je bio na čelu EPS-a. Čučković je… »
Čučković: Imenovao sam Grčića za pomoćnika zbog njegovih zasluga za Obrenovac

Čučković: Imenovao sam Grčića za pomoćnika zbog njegovih zasluga za Obrenovac

N1 Info 09.05.2022
Predsednik Opštine Obrenovac Miroslav Čučković potvrdio je da je imenovao bivšeg v.d. direktora Elektroprivrede Srbije (EPS) Milorada Grčića za svog pomoćnika zbog, kako je naveo, zasluga za taj grad dok je bio na čelu EPS-a. Čučković je za… »
Čučković: Imenovao sam Grčića za mog pomoćnika zbog zasluga

Čučković: Imenovao sam Grčića za mog pomoćnika zbog zasluga

Nova 09.05.2022
Predsednik Opštine Obrenovac Miroslav Čučković potvrdio je danas da je imenovao bivšeg v.d. direktora Elektroprivrede Srbije (EPS) Milorada Grčića za svog pomoćnika zbog, kako je naveo, zasluga za taj grad dok je bio na čelu EPS-a. Čučković je… »
Nova.rs: Milorad Grčić dobio novu funkciju

Nova.rs: Milorad Grčić dobio novu funkciju

Nova ekonomija 09.05.2022
Doskorašnji vršilac dužnosti direktora Elektroprivrede Srbije(EPS) Milorad Grčić postavljen je na funkciju pomoćnika predsednika Opštine Obrenovac, preneo je portal Nova.rs. Grčiću je to druga funkcija od podnošenja ostavke na mesto v.d… »
SAZNAJEMO Milorad Grčić postavljen na novu funkciju

SAZNAJEMO Milorad Grčić postavljen na novu funkciju

Nova 09.05.2022
Bivši direktor EPS-a Milorad Grčić postavljen je na novu funkciju. Kako je za Nova.rs potvrđeno u kabinetu Miroslava Čučkovića, Grčić je izabran za pomoćnika predsednika Opštine Obrenovac. Ovo je Grčiću druga funkcija otkako je podneo ostavku… »
Grčić pomoćnik predsednika Opštine Obrenovac

Grčić pomoćnik predsednika Opštine Obrenovac

RTV 09.05.2022
BEOGRAD - Bivši direktor Elektroprivrede Srbije (EPS) Milorad Grčić postavljen je na funkciju pomoćnika predsednika Opštine Obrenovac, piše portal nova.rs pozivajući se na informacije iz kabineta predsednika Opštine Miroslava Čučkovića. Grčić… »
Grčić postavljen na novu funkciju! Sada je otišao iz EPS i evo kome će biti "desna ruka"

Grčić postavljen na novu funkciju! Sada je otišao iz EPS i evo kome će biti "desna ruka"

Blic 09.05.2022
Bivši direktor EPS Milorad Grčić, koji je polovinom januara podneo ostavku na mesto prvog čoveka ovog javnog preduzeća, postavljen je na mesto pomoćnika predsednika opštine Obrenovac Miroslava Čučkovića. Grčić je prethodno, a posle ostavke… »
Miča Grčić, čovek koji je ‘sahranio EPS’, ima novu unosnu funkciju

Miča Grčić, čovek koji je ‘sahranio EPS’, ima novu unosnu funkciju

Luftika 09.05.2022
Bivši direktor EPS-a Milorad Grčić postavljen je na novu funkciju. Kako je za Nova.rs potvrđeno iz kabineta predsednika opštine Obrenovac Miroslava Čučkovića, Grčić je izabran za pomoćnika predsednika pomenute opštine. Ovo je Grčiću druga… »
Nova.rs: Milorad Grčić postavljen na novu funkciju

Nova.rs: Milorad Grčić postavljen na novu funkciju

N1 Info 09.05.2022
Bivši direktor EPS-a Milorad Grčić postavljen je na novu funkciju. Kako je za Nova.rs potvrđeno u kabinetu Miroslava Čučkovića, Grčić je izabran za pomoćnika predsednika Opštine Obrenovac. Ovo je Grčiću druga funkcija otkako je podneo ostavku… »

Vesti dana »