Povezane vesti

Kuridža pred Partizan: Nastojaćemo da odlučuje jedna lopta

Kuridža pred Partizan: Nastojaćemo da odlučuje jedna lopta

Sport klub 09.05.2022
Košarkaši Budućnosti spremni su da se bore do poslednjeg atoma snage u polufinalnoj seriji plej-ofa ABA lige. Prvi okršaj sa Partizanom je na programu 10. maja sa početkom u 19 časova, u Beogradu, a revanš je na programu pet dana kasnije u… »
"Trening nam je bio katastrofa!" Željko Obradović uoči Partizan - Budućnost: Samo trojica zadovoljila kriterijum

"Trening nam je bio katastrofa!" Željko Obradović uoči Partizan - Budućnost: Samo trojica zadovoljila kriterijum

Večernje novosti 09.05.2022
DAN pred prvi polufinalni duel sa ekipom Budućnosti, trener Partizana, Željko Obradović rekao je da je prvi meč ključan. FOTO: KK Partizan/Drgana Stjepanović/ABA liga Popularni "Žoc" prvo se osvrnuo na ispadanje svog tima u prom kolu polufinala… »
“Moramo da odigramo ratnički i hrabro protiv Partizana”

“Moramo da odigramo ratnički i hrabro protiv Partizana”

Sport klub 09.05.2022
Košarkaši Budućnosti spremni su da se bore do poslednjeg atoma snage u polufinalnoj seriji plej-ofa ABA lige. Prvi okršaj sa Partizanom je na programu 10. maja sa početkom u 19 časova, u Beogradu, a revanš je na programu pet dana kasnije u… »
Obradović pred Budućnost: Najgori trening do sada, neki neće da trče

Obradović pred Budućnost: Najgori trening do sada, neki neće da trče

Danas 09.05.2022
Trener košarkaša Partizana Željko Obradović rekao je da je njegova ekipa danas odradila jedan od najgorih treninga i dodao da se nada da će reakcija igrača na predstojećoj utakmici protiv Budućnosti biti totalno drugačija. „U našem poslu… »
Obradović: Najgori trening dosad, rekao sam igračima…

Obradović: Najgori trening dosad, rekao sam igračima…

Sport klub 09.05.2022
Trener košarkaša Partizana Željko Obradović kaže da je njegov tim imao dovoljno vremena da se odmori, da se treniralo dobro, ali da je poslednjim treningom izuzetno nezadovoljan. Partizan sa ekipom Budućnosti u utorak u 19 časova igra prvi meč… »
Džikić: Govoriti o motivaciji je izlišno, ili imaš to u sebi ili nemaš

Džikić: Govoriti o motivaciji je izlišno, ili imaš to u sebi ili nemaš

Beta 09.05.2022
Trener košarkaša Budućnosti Aleksandar Džikić rekao je danas da će njegova ekipa u predstojećoj polufinalnoj seriji ABA lige protiv Partizana pre svega morati da odgovori na fizičku igru crno-belih i dodao da je na ovom nivou izlišno govoriti o… »
Rekao sam im - ovo je najgori Partizan ove sezone! Željko Obradović sa treninga izašao besan!

Rekao sam im - ovo je najgori Partizan ove sezone! Željko Obradović sa treninga izašao besan!

Mondo 09.05.2022
Trener Partizana Željko Obradović bio je izuzetno nezadovoljan izdanjem svojih igrača na treningu pred polufinale ABA lige. Trener Partizana Željko Obradović bio je izuzetno nezadovoljan izdanjem svojih igrača na treningu pred polufinale ABA lige… »
Žoc otkrio - to što je Rade uradio je divno! Partizanu se lomi sezona, kapiten je morao da reaguje!

Žoc otkrio - to što je Rade uradio je divno! Partizanu se lomi sezona, kapiten je morao da reaguje!

Mondo 09.05.2022
Pred ključne utakmice u plejofu ABA lige kapiten Partizana je sazvao sastanak igrača. Pred ključne utakmice u plejofu ABA lige kapiten Partizana je sazvao sastanak igrača. Košarkaši Partizana započinju svoju polufinalnu seriju ABA lige u meču… »
Obradović pobesneo na igrače Partizana: Ovo je najgore što sam video

Obradović pobesneo na igrače Partizana: Ovo je najgore što sam video

Nova 09.05.2022
Nije baš najbolji uvod u mečeve polufinala ABA lige. Trener košarkaša Partizana Željko Obradović ispunio je reč datu svojim igračima pred konferenciju sa ekipom Budućnosti. Partizan sa Podgoričanima u utorak u 19 časova igra prvi meč… »
O njegovom govoru bruji cela Srbija: Željko Obradović besan na svoje košarkaše kao nikad do sad, razočaran je onim što je…

O njegovom govoru bruji cela Srbija: Željko Obradović besan na svoje košarkaše kao nikad do sad, razočaran je onim što je…

Hot sport 09.05.2022
Trener Partizana uputio oštre reči na račun svojih košarkaša. Sutra od 19 časova košarkaši Partizana dočekuju Budućnost u prvom meču polufinalne serije ABA lige, a utakmica se igra u hali ‘Aleksandar Nikolić’. Na konferenciji za medije… »

Vesti dana »