Povezane vesti
Zbog poskupljenja goriva i visoke akcize cene transporta će skočiti bar 10 odsto
Biznis.rs 09.05.2022
Prevoznici tvrde da imaju samo jedan izlaz iz negativnog poslovanja. Zbog rasta cena goriva, ali i razlike u politici akciza imeđu Srbije i Evropske unije (EU), prevoznici najavljuju da će u borbi sa aktuelnom ekonomskom situacijom cene prevoza rasti… »
Cena prevoza će porasti između 10 i 15 posto
Nova 09.05.2022
Zbog rasta cena goriva, ali i razlike u politici akciza imeđu Srbije i Evropske unije (EU), prevoznici najavljuju da će u borbi sa aktuelnom ekonomskom situacijom cene prevoza rasti između 10 i 15 odsto. Budući da se u Srbiji dešavaju poremećaji… »
Zbog poskupljenja goriva moguće i veće cene prevoza
Nova ekonomija 09.05.2022
Realno je očekivati da se cene karata i transporta u Srbiji povećaju za 10-15 odsto, jer je poskupelo gorivo koje u strukturi poslovanja čini 30 odsto troškova, rekao je danas za agenciju Beta direktor poslovnog Udruženja drumskog saobraćaja… »
Vesti dana »
Bojana Selaković: Aktuelnim vlastima u Beogradu nikada nije bio cilj članstvo Srbije u EU
Danas pre 3 satajoš 31 povezana
Gradonačelnica Loznice: Ukinuta vanredna situacija, pripravnost zbog mogućih poplava
Beta pre 3 satajoš 48 povezanih
Sutra obavezno umesite Vasilicu: Srpski tradicionalni kolač za Mali Božić nosi jaku simboliku, a ovo je najlakši recept
Kurir pre 2 satajoš 43 povezane
Šušnjar o Janafu i NIS-u: Najoptimalnije bi bilo da nema tih sankcija
SEEbiz pre 36 minutajoš 35 povezanih




