Povezane vesti

Marija Šerifović priznala da li je zaljubljena! Pevačica konačno progovorila o emotivnom životu!

Marija Šerifović priznala da li je zaljubljena! Pevačica konačno progovorila o emotivnom životu!

Kurir 09.05.2022
Pevačica Marija Šerifović održava koncert, a pred sam nastup pokazala je koliko je raspoložena. Nije skidala osmeh sa lica, a otkrila je da ni na ovom koncertu neće biti njena majka Verica Šerifović. Marija Šerifović je ovog puta priznala da li… »
Zorana Pavić: Duša mi pati ceo život

Zorana Pavić: Duša mi pati ceo život

Vesti online 09.05.2022
Nikad zgodnija, pop pevačica Zorana Pavić, pred kamerama otkrila je sve o poslovnim poduhvatima, ali i o ljubavnom životu. – Radujem se što nastupam sa našim devojkama. Radujem se što ćemo 20. maja nastupiti u MTS dvorani, bivšoj Kombank… »
Moja duša pati ceo život: Zorana Pavić dovela liniju do savršenstva, a jedna stvar joj ipak ne ide!

Moja duša pati ceo život: Zorana Pavić dovela liniju do savršenstva, a jedna stvar joj ipak ne ide!

Kurir 09.05.2022
Pevačica Zorana Pavić otkrila je sve o poslovnim poduhvatima, ali i ljubavnom životu. U dobro poznatom raspoloženju progovorila je o emotivnom statusu i svojoj karijeri. - Imam utisak da moja duša pati ceo život. Valjda mi je ušao konj kroz ovcu u… »

Vesti dana »