Povezane vesti
Podignuta ispravljena optužnica protiv Gorana Džonića i njegovog sina za ubistvo porodice iz Aleksinca
Euronews 09.05.2022
Podignuta ispravljena optužnica protiv Gorana Džonica i njegovog sina, koji se terete za ubistvo tročlane porodice, saznaje Euronews Srbija. Goran je optužen za teško ubistvo, a njegov sin za saučesništvo. Goran Džonić se optužnicom tereti za krivična… »
Protiv Džonića podneta ispravljena optužnica
Niške vesti 09.05.2022
Goran Džonić se optužnicom tereti za krivična dela teško ubistvo i nedozvoljena proizvodnja, držanje, nošenje i promet oružja i eksplozivnih materija, a njjegov sin, Stefan Džonić se tereti za krivična dela teško ubistvo u pomaganju i nedozvoljeno… »
Podignuta ispravljena optužnica protiv Džonića
Blic 09.05.2022
Više javno tužilaštvo u Nišu danas je sudu podnelo ispravljenu optužnicu protiv Gorana i Stefana Dzonića, osumnjičenih za ubistvo tročlane porodice Ðokić iz Aleksinca. Goran Džonić se optužnicom tereti za krivična dela teško ubistvo i nedozvoljena… »
Tužilaštvo danas podnelo ispravljenu optužnicu protiv Džonića: Čeka se potvrda suda
Telegraf 09.05.2022
razlozi za vraćanje optužnice su sadržani u nejasnoćama u utvrđenom činjeničnom stanju na kojima je akt zasnovan. Više javno tužilaštvo u Nišu danas je Višem sudu podnelo ispravljenu optužnicu protiv Gorana Džonića iz Moravca i njegovog sina Stefana… »
Vesti dana »

Na severu sunce, na jugu oblaci i kiša Evo kada stiže razvedravanje
Dnevnik pre 2 minutajoš 10 povezanih

Nezapamćena noć u Beogradu Ekipe Hitne službe intervenisali su najviše zbog njih
Alo pre 17 minutajoš 5 povezanih

Na današnji dan: Nikson priznao da je prikrivao "Votergejt", Merlin Monro izvršila samoubistvo
Radio 021 pre 17 minutajoš 3 povezane

Litvanska vlada podnela ostavku nakon korupcionaškog skandala premijera Paluckasa
Insajder pre 7 satijoš 5 povezanih