Povezane vesti

Tako namazanoj sam ti gurnuo jezik u grlo! Osmakčiću pala roletna, pa na ivici nerava napao cimerku! (video)

Tako namazanoj sam ti gurnuo jezik u grlo! Osmakčiću pala roletna, pa na ivici nerava napao cimerku! (video)

Kurir 09.05.2022
Zadrugari biraju najvećeg emotivnog manipulatora u Zadruzi. Ovonedeljni vođa, Stefan Karić je reč dao Filipu Caru. - Ja se nadam da mene niko nije navodio, nema smisla. Mina broj jedan, broj dva, kolega Dejan i broj tri - Marko - rekao je Car. - Što… »
Au! Dejan napao zolu što ostaje sa Miljanom uprkos majci: Dragojević zaboravio da sa svojima nije pričao 5 godina! (video)

Au! Dejan napao zolu što ostaje sa Miljanom uprkos majci: Dragojević zaboravio da sa svojima nije pričao 5 godina! (video)

Kurir 09.05.2022
Tokom sastanka na kom zadrugari biraju najvećeg manipulatora u Beloj kući, Stefan Karić je reč dao Dejanu Dragojeviću. Dejan je bez dlake na jeziku izneo svoj stav o svima. - Ne znam kakvu težinu ovo nosi, ja bih rekao da je to Marko Đedović jer… »
Pozivaš se na veru, a teški si manipulator! Ja sam čista: Dalila Dragojević brutalno isprozivala Mensura, umešala se…

Pozivaš se na veru, a teški si manipulator! Ja sam čista: Dalila Dragojević brutalno isprozivala Mensura, umešala se…

Kurir 09.05.2022
Veliki šef je zadrugarima dao zadatak da izaberu najvećeg emotivnog manipulatora među njima. Naredna koja je iznela svoje mišljenje je Dalila Dragojević. - Sada mogu da kažem nikada više, na prvom mestu je Car, na drugo mesto ću postaviti… »

Vesti dana »