Povezane vesti

Đoković raspoložen došao u Rim: Nadam se da mogu daleko!

Đoković raspoložen došao u Rim: Nadam se da mogu daleko!

Hot sport 09.05.2022
Najbolji teniser sveta brani prvo mesto u Italiji! Srpski teniser Novak Đoković eliminisan je sa turnira u Madridu u polufinalu od Španca Alkaraza, ali ipak previše vremena za tugovanje nema, jer je već počeo Masters u Rimu. Novak je šest puta… »
Novak: Idem u dobrom smeru; Italijani strastveni kao mi Srbi

Novak: Idem u dobrom smeru; Italijani strastveni kao mi Srbi

Sport klub 09.05.2022
Najbolji teniser sveta Novak Đoković smatra da je svakom nedeljom bliži željenom nivou igre. „Mislim da sam u Madridu igrao veoma dobro, iako sam izgubio u polufinalu. Osećao sam se fizički na sto posto posle borbe od tri i po sata sa Alkarazom… »
Rafa ne planira da odustaje: Moram još da napredujem!

Rafa ne planira da odustaje: Moram još da napredujem!

Hot sport 09.05.2022
Rolan Garos nam je sve bliži! Španski teniser Rafael Nadal eliminisan je sa turnira u Madridu u četvrfinalu od sunarodnika Alkaraza, ali ipak previše vremena za tugovanje nema, jer je već počeo Masters u Rimu. Nadal je deset puta slavio u… »
Rafa: Moje telo je stara mašina, treba vremena da se pokrene

Rafa: Moje telo je stara mašina, treba vremena da se pokrene

Vesti online 09.05.2022
Rafael Nadal kaže da na Rolan Garosu ima mnogo kandidata za titulu, ne samo Novak Đoković i on, a govorio je i o tome kako se oseća sad na terenu, o tituli Alkaraza u Madridu…. Nadal je deset puta slavio na turniru u Rimu, a sada će se u drugoj… »
Rafa: Moje telo je stara mašina, treba vremena da se pokrene

Rafa: Moje telo je stara mašina, treba vremena da se pokrene

Sport klub 09.05.2022
Rafael Nadal kaže da na Rolan Garosu ima mnogo kandidata za titulu, ne samo Novak Đoković i on, a govorio je i o tome kako se oseća sad na terenu, o tituli Alkaraza u Madridu... Nadal je deset puta slavio na turniru u Rimu, a sada će se u drugoj… »

Vesti dana »