Povezane vesti

Žižić:" Bolje sam, vraćam se uskoro"

Žižić:" Bolje sam, vraćam se uskoro"

Sportske.net 10.05.2022
Hrvatski košarkaši reprezentativac i igrač Makabija Ante Žižić, koji je u ponedjeljak zadobio povredu glave na utakmici protiv Hapoela iz Haife, u utorak je iz bolničkog kreveta poručio da se oseća bolje. "Hvala puno svima na porukama. Sad sam… »
Hrvat se javio iz bolnice posle povrede na meču! Lekari ga uspavali na parketu, on se oglasio posle strašne scene!

Hrvat se javio iz bolnice posle povrede na meču! Lekari ga uspavali na parketu, on se oglasio posle strašne scene!

Mondo 10.05.2022
Ante Žižić se javio iz bolnice posle zabrinjavajućih scena na utakmici Makabija. Ante Žižić se javio iz bolnice posle zabrinjavajućih scena na utakmici Makabija. Strašne scene dogodile su se na utakmici u Izraelu. Meč između Makabi Tel Aviva i… »
Žižić se oglasio: Dobro sam, hvala svima na podršci

Žižić se oglasio: Dobro sam, hvala svima na podršci

Sport klub 10.05.2022
Ante Žižić, košarkaš Makabija iz Tel Aviva, oglasio se iz bolnice posle teškog pada i povrede glave na utakmici protiv Hapoela iz Haife u okviru šampionata Izraela. Hrvatski as je u drugoj četvrtini udario glavom u parket i ostao bez svesti. Brzom… »
VIDEO Žižić se oglasio iz bolnice i poslao optimističnu poruku: Sve vas volim

VIDEO Žižić se oglasio iz bolnice i poslao optimističnu poruku: Sve vas volim

Nova 10.05.2022
Emotivna poruka igrača Makabija, najgore je prošlo Košarkaš Makabija Ante Žižić osvestio se nakon nezgodnog pada na utakmici njegovog tima i Hapoel Holona, te je poslao video poruku iz bolnice. Klub iz Tel Aviva okačio je Žižićev video na… »
Žižić se osvestio nakon horor pada, imao samo jedno pitanje u bolnici

Žižić se osvestio nakon horor pada, imao samo jedno pitanje u bolnici

Nova 10.05.2022
Moglo je biti tragično... Hrvatski košarkaš Ante Žižić doživeo je jeziv pad na utakmici njegovog Makabija iz Tel Aviva i Hapoel Haife, ali se na sreću svih brzo osvestio u bolnici. Njega je saigrač Kinan Evans slučajno udario laktom, nakon čega… »
Ante Žižić posle teške povrede uspavan, pa prebačen u bolnicu

Ante Žižić posle teške povrede uspavan, pa prebačen u bolnicu

Dnevnik 10.05.2022
TEL AVIV: Hrvatski košarkaš Ante Žižić doživeo je tešku povredu u meču protiv Hapoel Haife. Centar Makabi Tel Aviva je u drugoj četvrtini dobio udarac u glavu od saigrača Kinana Evansa, nakon čega je pao i udario glavom i parket, prenose… »
Jeziva povreda hrvatskog asa: Lekari ga na terenu uspavali, pa odvezli u bolnicu (uznemirujući snimak)

Jeziva povreda hrvatskog asa: Lekari ga na terenu uspavali, pa odvezli u bolnicu (uznemirujući snimak)

Večernje novosti 09.05.2022
HRVATSKA, ali i ne samo tamošnja sportska javnost, strepi zbog zdravstvene situacije čuvenog košarkaša. Screenshot / Sport klub Ante Žižić, jedan od najboljih hrvatskih igrača, doživeo je tešku povredu glave na meču u kome je, kao član… »

Vesti dana »