Povezane vesti
Zaplena zlatnika i hašiša na Horgošu - državljani Poljske pokušali da prokrijumčare 20 dukata
Euronews 10.05.2022
Carinici su na ulaznoj strani prelaza Horgoš, u saradnji sa policijom, 7. maja sprečili pokušaj krijumčarenja 20 zlatnika ''Franc Jozef'' vrednih više od dva miliona dinara, pored kojih je pronađena i manja količina hašiša, saopštila je Uprava carina… »
Poljski državljani pokušali da prokrijumčare 20 zlatnika „Franc Jozef“ vrednih više od dva miliona dinara
Danas 10.05.2022
Carinici su na graničnom prelazu Horgoš sprečili pokušaj krijumčarenje 20 zlatnika „Franc Jozef“ vrednih više od dva miliona dinara, saopštila je danas Uprava carina Srbije. Na ulaznu u Srbiju carinici i granična policija izdvojili su za detaljan pregled… »
Horgoš, 20 dukata i hašiš pronađeni u torbi na zadnjem sedištu automobila
RTS 10.05.2022
Carinici su 7. maja na ulaznoj strani prelaza Horgoš, u saradnji sa policijom, sprečili pokušaj krijumčarenja 20 zlatnika "Franc Jozef" vrednih preko dva miliona dinara, pored kojih je pronađena i manja količina hašiša. Prekršaj je otkriven kada je za… »
Carinici na Horgošu kod Poljaka zaplenili 20 zlatnika „Franc Jozef“
Nova 10.05.2022
Carinici su na graničnom prelazu Horgoš sprečili pokušaj krijumčarenje 20 zlatnika "Franc Jozef" vrednih više od dva miliona dinara, saopštila je danas Uprava carina Srbije. Na ulaznu u Srbiju carinici i granična policija izdvojili su za detaljan pregled… »
Vesti dana »
Čačak: Još jedan pacijent preminuo posle operacije krajnika u Opštoj bolnici
Pressek pre 51 minutajoš 44 povezane
Advokatska komora Srbije najavila trodnevni prekid rada zbog "Mrdićevih zakona"
Newsmax Balkans pre 1 satjoš 14 povezanih
Scena koja će oduševiti navijače Partizana: Karlik Džons ponovo na terenu! (video)
Kurir pre 11 minutajoš 35 povezanih






